Захворюваність на ГРВІ знизилася у Львові на 15%

16:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Рівень епідемічного процесу у Львові вдвічі нижчий середнього рівня.

Про це, як повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, розповіла сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій завідувачка Львівського міського відділу обласного лабораторного центру МОЗ України Галина Михальчук. За її словами, турбуватися про захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції наразі немає підстав.

Галина Михальчук зауважила: «Зараз рівень епідемічного процесу по Львову — вдвічі нижчий середнього рівня. Також цього року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, захворюваність на ГРВІ у Львові знизилася на 15%».

Завідувачка Львівського міського відділу обласного лабораторного центру МОЗ України зазначила: «Ми проводимо щоденний моніторинг захворюваності на грип, і за 2019 рік захворюваність знизилася на 15%, порівняно з минулим роком. Рівень епідемічного процесу у Львові – вдвічі нижче середнього рівня. Тому турбуватися зараз про захворювання на грип немає підстав».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу