Захворюваність на ГРВІ знизилася у Львові на 15%

16:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Рівень епідемічного процесу у Львові вдвічі нижчий середнього рівня.

Про це, як повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, розповіла сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій завідувачка Львівського міського відділу обласного лабораторного центру МОЗ України Галина Михальчук. За її словами, турбуватися про захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції наразі немає підстав.

Галина Михальчук зауважила: «Зараз рівень епідемічного процесу по Львову — вдвічі нижчий середнього рівня. Також цього року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, захворюваність на ГРВІ у Львові знизилася на 15%».

Завідувачка Львівського міського відділу обласного лабораторного центру МОЗ України зазначила: «Ми проводимо щоденний моніторинг захворюваності на грип, і за 2019 рік захворюваність знизилася на 15%, порівняно з минулим роком. Рівень епідемічного процесу у Львові – вдвічі нижче середнього рівня. Тому турбуватися зараз про захворювання на грип немає підстав».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 18 листопада 2019 р.

На Львівщині ще не одужали п’ятеро гостей весілля

У Новояворівській районній лікарні імені Юрія Липи й Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні ще лікуються п’ятеро людей відвідувачів ресторану «Криве озеро» в Новояворівську.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу