Власник будівлі у Львові не продовжив договір оренди з «Аптекою на Марійській»

17:55 6 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 6 червня, на апаратній нараді під керівництвом міського голови Львова Андрія Садового розглянули питання щодо загрози функціонування «Аптеки на Марійській»

Про це повідомили в середу, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко розповіла на нараді: «Аптека на площі Марійській в тому приміщенні, де вона є зараз, – з 1921 року. За майже столітнє існування, аптека не змінювала свого призначення і функціонування. Завдяки турботі і піклуванню аптекарів у приміщенні аптеки збережено чудесний інтер’єр, гарні меблі. Зараз весь будинок у власності НАК «Надра України». Вони не продовжили договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», хоча ці давно орендують це приміщення і справно оплачують оренду. На сьогодні аптекарям вимкнули світло».

Лілія Онищенко доповнила: «Спроби виселити аптеку розпочалися ще з 2015 року. Був судовий процес і суд задовольнив позов НАК «Надра України» і зобов’язав аптеку виселитися. Однак, вони подали на апеляцію і виграли. Зараз аптекарі бідкаються, що ситуація критична і шансів мало. Якщо аптеку виселити, то у цьому приміщенні постане пустка. Все буде зруйноване, меблі можуть зникнути. Тому ми, зі свого боку, допомагатимемо різними способами, щоб аптека працювала і її функція була неперервною».

У міськраді також запевнили: «Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення скерувати листи власнику будівлі та прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, якому підпорядковується НАК «Надра України», щодо збереження аптеки й зазначив: «Ми категорично проти виселення аптеки з цього приміщення. За аптеку ми будемо боротись. Власника також треба питати, коли відновлять книжкові магазини на першому поверсі. Ми вже маємо випадок нищення аптека на вулицях Словацького й Дорошенка. Цю пам’ятку також треба відновлювати і нехай власник туди повертає меблі».

dailylviv.com

До теми

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

16:37 15 червня 2021 р.

У дитячій лікарні Львова запрацював сучасний рентгенівський апарат

Високотехнологічний рентгенапарат запрацював у міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Орлика. Зі слів головного лікаря лікарні Дмитра Квіта, рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 з функцією томосинтезу і платформою цифрової обробки зображень є надсучасним у світі медицині. Такий апарат є третім в Україні після Києва та Харкова і є надзвичайно важливим для надання якісної невідкладної допомоги.

Рубрика: Медицина

15:43 15 червня 2021 р.

На Львівщину прибуло понад 10 тисяч доз Pfizer-BioNTech. Вакцинація в цифрах

Область отримала чергову партію вакцин «Pfizer», у кількості 10 530 доз. Вакцина «Pfizer-BioNTech» - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу