Влада Львова пообіцяла по 20 тис грн усім медикам, які захворіють на COVID-19

11:17 28 квітня 2020 р.

  • 0

Про це сьогодні в ефірі радіо «Люкс FM» розповів міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, наразі це 27 медпрацівників, але по 20 тисяч гривень нараховуватимуть і надалі всім тим фахівцям медустанов, що матимуть підтверджений коронавірус.

«Тим медпрацівникам, які працюють з хворими чи є в зоні ризику, ми виплатили по 10 тисяч гривень. А вже наступна виплата — усім тим медпрацівникам, які мають підтверджений COVID-19 ми даємо по 20 тисяч.

Відсьогодні почнемо нараховувати їм ці кошти. Виплачуватимемо всім, хто захворіє. Наразі це 27 медиків. Усі сподівались на кошти від держави, але наразі цього немає. Тому ми у Львові знаходимо власні можливості підтримати тих, хто рятує наше життя», — зазначив міський голова.

Нагадаємо, 30 березня Андрій Садовий пообіцяв лікарям, медсестрам, санітарам щомісячну доплату по 10 тис грн.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:17 25 травня 2020 р.

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

У Львові розпочинають ІФА-тестування (імуноферментний аналіз) на визначення антитіл до COVID-19. На безоплатній основі в лікарнях тестуватимуть медичних та комунальних працівників, а також, за можливості, окремі категорії пацієнтів. Відтак, всі охочі зробити собі такий тест — можуть звертатися у приватні лабораторії, адже місто не зможе фінансово забезпечити таке тестування для всіх.

Рубрика: Медицина

11:01 25 травня 2020 р.

5,5 млн грн отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 5 485 801 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу