ВІЛ можна вилікувати - безкоштовно, - ЦГЗУ

12:02 7 травня 2021 р.

Центр громадського здоров'я України нагадує всім, хто має синдром імунодефіциту людини (СНІД), про антиретровірусну терапію.

Ще кілька десятиліть взагалі не існувало лікування вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). З часом людина, яка інфікувалася ВІЛ, втрачала свій імунітет і могла набувати синдром імунодефіциту людини (СНІД), котрий призводив до смерті. У нас гарні новини: лікування ВІЛ існує, і воно безкоштовне!

Про це повідомив Центр громадського здоров'я України, пише Dailylviv

Йдеться про антиретровірусну терапію, яка зупиняє розмноження вірусу в організмі та знижує рівень вірусного навантаження до такого, що не визначається тестом на ВІЛ (менше 40 копій РНК ВІЛ у мілілітрі крові). 

Це означатиме, що вірусу в організму майже немає, а отже він не шкодить, а також — не передається іншим людям. Саме про це і свідчить формула Н=Н. 

Результат АРВ-терапії: людина, яка живе з ВІЛ, не може інфікувати інших, її імунітет відновлюється і вона може жити довшим та більш повноцінним життям. 

Усе, що має робити людина, яка живе з ВІЛ і приймає рішення про початок АРВ-терапії, це приймати всього лиш одну таблетку на день в один і той самий час. Зауважте, що АРВ-терапія може включати в себе як одну, так і дві або три таблетки на день залежно від схеми лікування і того, як давно вірус перебуває в організмі людини. 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу