Зростає відсоток дітей з позитивним тестом на Covid-19, - лікарка

17:27 3 листопада 2020 р.

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» - медзаклад, який надає екстрену та високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з області, зокрема малечі, яка захворіла на коронавірус. Від початку пандемії медики вже пролікували 305 маленьких пацієнтів.

Про це сьогодні, під час брифінгу розповіла керівник закладу Олександра Бурда, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«На сьогодні в нас перебуває 12-ть хворих. Вчора ми виписали 4-х. У середньому упродовж доби в нашому медзакладі може перебувати до 18-20 хворих. За період карантину в ковідній зоні проліковано 305 пацієнтів»,- зазначила вона.

Медик поділилась, що упродовж останніх трьох місяців в середньому в ковідній зоні лікується 80 хворих дітей. Відсоток позитивних – зростає.

«Якщо на початку пандемії було 30 % позитивних пацієнтів в ковідній зоні, то за жовтень цей показник становить -  56 %. Серед дітей, які лікуються на стаціонарі, в середньому 25 % - це діти першого року життя і є пацієнти до 17,5 років», - зазначила Олександра Бурда.

Серед пацієнтів ОХМАТДИТу в середньому 17-18 % дітей мають пневмонії.

«Всі інші пацієнти мають загальні інтоксикаційні симптоми і гарячку, яку не можуть збити. Діти, які мають ковідну інфекцію, серйозно гарячкують», - додала медик.

Італійський синдром: в Україні готуються до сортування хворих на коронавірус.

Рівень госпіталізації на Львівщині різко зріс: становить понад 1000 осіб на тиждень, - чиновник.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу