Відійшла у вічність директор Львівського інституту медсестринства

11:40 26 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Похорон Марії Шегедин розпочнеться 27 грудня о 13.00 у соборі святого Юра.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 грудня: «Відійшла у вічність директор Інституту медсестринства Марія Броніславівна Шегедин.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Парастас розпочнеться 26 грудня о 20.00 в архикафедральному соборі святого Юра. Похорон –  27 грудня о 13.00 у соборі святого Юра».

«Марія Шегедин була директором ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського». Заслужений лікар України (з 1998 року), кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня (2009 року), доктор медичних наук (з 2002 року), професор (з 2005 року), академік Української академії наук (з 1997 року). Член експертної ради з медицини та фармації Державної акредитаційної комісії України (з 2002 року) й секції сестринської справи науково-методичної комісії вищої медичної освіти Науково-методичної ради Мінітерства освіти і науки України (з 2000 року). Написала понад 130 наукових друкованих праць з різних проблем медицини та медичної освіти. Автор і співавтором низки монографій, підручників, навчальних посібників і навчально-методичних видань», – поінформували також у прес-службі Львівської в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:16 28 вересня 2021 р.

Львівщина ще у жовтій коронавірусній зоні

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 від Міністерства охорони здоров'я. Розподіл випадків COVID-19 у регіонах України.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу