Вчені розробили ще одну вакцину проти коронавірусу

17:40 25 лютого 2020 р.

  • 0

У Тяньцзиньському університеті в Китаї заявили про створення потенційної пероральної вакцини від коронавірусу Covid-19» із використанням пекарських дріжджів

Про це повідомляє «Daily Мai» з посиланням на китайські ЗМІ. За словами професора Хуанга Цзіньхая, для створення засобу за основу було взято пекарські дріжджі, а «S»-білок нового коронавірусу – як мішень для генерації антитіл.

Вірус проникає в організм людини через «S»-білок, тому саме на нього націлилися вчені під час розробки вакцини. Професор особисто вжив чотири дози нового засобу й не виявив побічних ефектів. Однак вакцина ще потребує клінічних тестів на тваринах, перш ніж її можна буде передати у масове виробництво.

Як інформував «Щоденний Львів», у Китаї розробили вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:01 1 квітня 2020 р.

В Україні підтверджено 669 випадків COVID-19

Усього зафіксовано 17 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 10 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Рубрика: Медицина

09:47 1 квітня 2020 р.

У Львові тестуватимуть на COVID-19 водіїв приватного громадського транспорту

Станом на ранок 1 квітня на території Львівської області зафіксовано ще два випадки захворювання на COVID-19. Загалом позитивний результат тесту на коронавірус — у семи пацієнтів.

Рубрика: Медицина

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина