Уряд попросить Президента скасувати держстипендію керівнику лікарні на Львівщині

16:38 7 лютого 2018 р.


Фото: 20minut.ua

Керівник міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила: «Відкликаємо головного лікаря Жидачівської центральної районної лікарні з переліку кандидатів на державну стипендію видатним діячам охорони здоров’я».

Керівник міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила про це сьогодні, 7 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де вона також розповіла: «Влітку в лікарні помер 12-річний хлопець. 7 грудня комісія МОЗ дійшла висновку, що дитина померла саме через недбалість лікарів. Ми дізналися про ситуацію пізніше, аніж подали кандидатури стипендіатів на розгляд Кабміну. Проте вважаємо неприпустимим, щоб в українській лікарні могла трапитися подібна ситуація».

«Сьогодні на уряді прийняли рішення звернутися до Президента з пропозицією вилучити головного лікаря зі списку стипендіатів в указі, – запевнила Уляна Супрун. – Дякую всім, хто привернув увагу до цієї проблеми. Ми працюємо, щоби в майбутньому запровадити ліцензування для медиків. Щоби кожен лікар отримував ліцензію на роботу і це було б гарантією його фаховості. Якщо він порушує стандарти надання допомоги - він втрачає ліцензію, як це працює в розвинених країнах. Ми готові змінювати систему, визнавати проблеми та робити все, щоб вони не повторювалися в майбутньому».

dailylviv.com

До теми

20:28 24 вересня 2020 р.

Нове зонування: п'ять районів Львівщини - у помаранчевій, Львів - у жовтій

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

11:21 24 вересня 2020 р.

У Львові біля лікарні сідатимуть вертольоти

До кінця року біля міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові планують відкрити вертолітний майданчик для транспортування пацієнтів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу