Управління охорони здоров’я Львова отримає 44,8 млн гривень

11:02 5 лютого 2016 р.


Фото: unian.ua

У міському бюджеті передбачено кошти на капітальні ремонти приміщень під створення амбулаторій сімейної медицини.

«У бюджеті розвитку міста на 2016 рік для управління охорони здоров’я передбачено 44 мільйони 800 тисяч 220 гривень, які будуть розподілені між медичними закладами Львова», – повідомили сьогодні, 5 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Основні видатки плануються на проведення капітальних ремонтів у відділеннях лікарень, харчоблоку міського комунального пологового будинку №1 на вулиці Мечникова, 8, капітальний ремонт приміщень відділень сімейної медицини Комунальної 3 міської клінічної лікарні на вулиці Шевченка, 358-б та 366. Також у бюджеті закладаються кошти на капітальний ремонт приміщень під створення амбулаторій сімейної медицини на вулиці Олени Степанівни, 35-а, на вулиці Грінченка, 6, на вулиці Тернопільській, 9.

Цьогоріч бюджет розвитку міста передбачає кошти на капітальні ремонти у міських лікарнях, зокрема, твердої покрівлі даху Комунальної 5-ї міської клінічної лікарні на вулиці Коновальця, 20, м'якої покрівлі даху 5-ї міської клінічної лікарні на вулиці Генерала Чупринки, 43, внутрішніх інженерних мереж ізоляційно-діагностичного корпусу Комунальної міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика, 4, на реконструкцію системи кисневого забезпечення Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні на вулиці Навроцького, 23, капітальний ремонт пандусу поліклінічного відділення Комунальної міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика, 4, капітальний ремонт гідроізоляції фундаменту і ділянок фасаду будівлі стаціонару Комунального підприємства «Львівська 1-ша міська клінічна лікарня імені Князя Лева» на вулиці Ужгородській, 1.

Щодо Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці І. Миколайчука. 9, то тут за кошти бюджету розвитку планують зробити капітальний ремонт системи електропостачання із заміною розподільчого обладнання 8-го блоку, капітальний ремонт приймального відділення лікарні (додаткові роботи), реконструкцію зони під'їзду машин швидкої медичної допомоги лікарні (1,2 млн. гривень), капітальний ремонт окремих приміщень першого поверху блоків №5, 6, 7 і коридору та приміщень блоку №2 Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Миколайчука, 9. 

Наступними позиціями у витратах управління охорони здоров’я є капітальні ремонти приміщень відділень сімейної медицини Комунальної 3-ї міської клінічної лікарні на вулиці Шевченка, 358-б і на вулиці Шевченка, 366 – по мільйону гривень Щодо пологових будинків, то за кошти бюджету розвитку планують зробити капітальний ремонт харчоблоку Міського комунального пологового будинку №1 на вулиці Мечникова, 8 (950 тисяч гривень), а також капітальний ремонт системи електропостачання у зв’язку із збільшенням потужності електроживлення харчоблоку пологового будинку.

Особлива увага буде приділена капітальним ремонтам приміщень під створення амбулаторій сімейної медицини на вулиці Олени Степанівни, 35-а, на вулиці Б. Грінченка, 6, на вулиці Тернопільській, 9 – по мільйону гривень на кожну амбулаторію.

Також передбачаються кошти на капітальний ремонт системи водопостачання Комунальної 2-ї міської поліклініки на вулиці Симоненка, 4 і реконструкцію даху ізоляційно-діагностичного корпусу Комунальної міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика, 4.

Нагадаємо, бюджет розвитку 2016 року прийнято на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Зараз триває його обговорення з різними середовищами. Відтак, проект бюджету розвитку буде винесено на розгляд сесії міської ради».

dailylviv.com

До теми

15:06 22 жовтня 2021 р.

COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: в чому різниця

Від сьогодні українців не пускатимуть в транспорт міжобласного сполучення без підтвердження щеплення в формі COVID-сертифіката або Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, або без негативного ПЛР/антиген тесту.

Рубрика: Медицина

14:55 22 жовтня 2021 р.

Львівщина - третя за темпами вакцинації

Пандемія COVID-19 стрімко поширюється, однак завдяки вакцинам цей процес сповільнився. Вакцинація лишається найважливішим та найефективнішим інструментом у боротьбі проти вірусу.

Рубрика: Медицина

14:34 22 жовтня 2021 р.

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

Плата за лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні - лікарні швидкої медичної допомоги: 30 тис грн - за операцію, 3500 грн - за анестезію, 50 грн - за крапельницю, 300 грн - за окрему палату. А безкоштовні ліки, які дають хворим у Центрі легеневого здоров'я, малоефективні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу