«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні | Новини Львова

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

00:23 3 червня 2020 р.

  • 0

Укрзалізниця вивчає можливість залучення інвесторів для реформування відомчих лікарень, підвищення рівня медичного обслуговування, забезпечення лікарень сучасним обладнанням та підвищення рівня заробітної плати персоналу.

Про це йшлося під час презентації реформи Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті, яка входить у структуру філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця», інформує пресслужба відомства.

За словами виконавчого директора філії Наталії Білинської, одним з перших завдань реформи є зміна культури та якості страхування працівників.

«Залізничники, яких понад 250 тис, нарешті мають отримати належні медичні послуги в рамках своєї страховки. Це можливо забезпечити шляхом проведення конкурентних тендерних торгів на майданчику Prozorro із залученням до відбору найуспішніших страховиків», - повідомила вона.

Другим важливим завданням реформи, згідно із стратегією «Укрзалізниці», є обладнання лікарень сучасною медичною технікою. Наразі держава через складні економічні умови не може цього зробити, тому буде проведений пошук інвесторів, що дозволить зберегти персонал медзакладів та підвищити якість обслуговування",- пояснює Наталія Білинська.

Важливим фактором подальшої роботи відомчих лікарень є коригування заробітної плати медичних працівників до рівня заробітних плат приватних лікарень, чому також значно допоможе залучення інвестицій з одного боку, та оновлена система страхування залізничників з іншого.

Довідково: філія «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» надає медичні послуги залізничникам, членам їхніх родин, пасажирам залізничного транспорту та всім громадянам України. До складу філій входять 8 клінічних лікарень в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі. Наразі збитковість цих медичних закладів сягає понад 800 млн гривень на рік.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:58 12 липня 2020 р.

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Коронавірус SARS-CoV-2 може серйозно зашкодити мозку та центральній нервовій системі, спричиняючи психози, паралічі та інсульти, що часто виявляються запізно, застерігають британські медики.

Рубрика: Медицина

Останні новини

У розважальних закладах Львова 11 порушень карантину (відео)

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу