Українці з Іспанії передали через Львів фронтовикам чотири карети медичної допомоги (відео)

17:10 10 квітня 2015 р.


Фото: 5.ua

Окрім машин, наші співвітчизники придбали українським бійцям предмети першої необхідності і продукти харчування.

Чотири карети медичної допомоги діаспора з Іспанії передала українським військовослужбовцям на схід нашої країни. Всього за місяць волонтерам вдалося зібрати близько 20 тисяч євро.

Окрім машин, благодійники закупили речі першої потреби та продукти харчування. Напередодні машини перетнули польсько-український кордон й дісталися Львова. Уже найближчим часом вони рушать на Схід.

Про це повідомив сьогодні, 10 квітня, телевізійний «5 канал». Своєю чергою, інтернет-видання «iPress.ua» інформує в п’ятницю:

«Чотири карети швидкої медичної допомоги діаспора з Іспанії передала українським військовослужбовцям на Донбас. За інформацією, всього за місяць волонтерам вдалося зібрати близько €20 тис.

Крім машин, іспанські українці, купили предмети першої необхідності і продукти харчування. Вже найближчим часом вони рушать на схід.

Представниця української діаспори в Іспанії Марія Вертецька зазначила, що цього року у відпустку не поїде через війну в Україні. «Найголовніше зараз – це Україна. Треба підтримати і допомогти, як тільки можемо», – каже вона. 

Волонтер Надія Шатило зазначила, що одна з машин вже завтра відправляється в зону АТО на медичну команду швидкого реагування «Вітерець», а друга направляється в Артемівськ, а третя – на медичну службу ДУК «Госпіталь Гєри» і четверта на батальйон «Полтава».

dailylviv.com

До теми

11:54 16 травня 2022 р.

У Польщі скасували епідемію, пов'язану з COVID-19

16 травня в Польщі скасували стан епідемії. Віцеміністр здоров’я Вальдемар Краска повідомив, що це стало можливим, позаяк епідемічна ситуація в Польщі поліпшується. На практиці, як додав міністр, ця зміна матиме невеликий вплив на життя громадян.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу