Українці з Іспанії передали через Львів фронтовикам чотири карети медичної допомоги (відео)

17:10 10 квітня 2015 р.


Фото: 5.ua

Окрім машин, наші співвітчизники придбали українським бійцям предмети першої необхідності і продукти харчування.

Чотири карети медичної допомоги діаспора з Іспанії передала українським військовослужбовцям на схід нашої країни. Всього за місяць волонтерам вдалося зібрати близько 20 тисяч євро.

Окрім машин, благодійники закупили речі першої потреби та продукти харчування. Напередодні машини перетнули польсько-український кордон й дісталися Львова. Уже найближчим часом вони рушать на Схід.

Про це повідомив сьогодні, 10 квітня, телевізійний «5 канал». Своєю чергою, інтернет-видання «iPress.ua» інформує в п’ятницю:

«Чотири карети швидкої медичної допомоги діаспора з Іспанії передала українським військовослужбовцям на Донбас. За інформацією, всього за місяць волонтерам вдалося зібрати близько €20 тис.

Крім машин, іспанські українці, купили предмети першої необхідності і продукти харчування. Вже найближчим часом вони рушать на схід.

Представниця української діаспори в Іспанії Марія Вертецька зазначила, що цього року у відпустку не поїде через війну в Україні. «Найголовніше зараз – це Україна. Треба підтримати і допомогти, як тільки можемо», – каже вона. 

Волонтер Надія Шатило зазначила, що одна з машин вже завтра відправляється в зону АТО на медичну команду швидкого реагування «Вітерець», а друга направляється в Артемівськ, а третя – на медичну службу ДУК «Госпіталь Гєри» і четверта на батальйон «Полтава».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу