Україна готується до другої хвилі коронавірусу, – Ляшко

11:02 9 травня 2020 р.

  • 2

В Україні систему охорони здоров’я вже готують до другого спалаху захворюваності на COVID-19.

Про це ввечері у п'ятницю, 8 травня 2020 року, в ефірі одного з телеканалів повідомив головний санлікар Віктор Ляшко, передає УНІАН.

В Україні, зокрема, вже є 26 тисяч ліжок для інфікованих коронавірусом, зайнято лише 3 тис.

"Зараз пусті ліжка - це 26 тис. і 2, 5 тис. апаратів ШВЛ. Зайнятих - 3 тис. ліжок і близько 60-ти людей перебуває на апаратах ШВЛ. Тобто ми маємо 10% зайнятості тих ліжок, які готові приймати хворих. Це перша хвиля. Далі друга та третя хвиля вже продумана для перепрофілізації", - пояснив Ляшко.

Заходи з підготовки зосереджені насамперед у Чернівецькій області, де сьогодні фіксують найбільше випадків зараження.

Читайте також: Кастове суспільство. Як влада створює проблеми заробітчанам і береже олігархів

"Зараз підготовлено новий заклад вже в Чернівцях на 72 ліжка, який буде приймати хворих. Тому коли ми говоримо про послаблення карантину, ми не говоримо про те, що ми вже позбулися спалаху й епідемії", - додав Ляшко.

Нагадаємо, на Львівщині - 39 нових інфікованих Covid-19 за минулу добу.

dailylviv.com

Коментарі(2)

666

11:29 09 травня 2020 р.

Відповісти

... з Веkиким Святом українського народу ! ... з Днем Перемоги ! ... Слава Україні ! ...

Тінь

02:16 10 травня 2020 р.

Відповісти

Гм-гм ... Алльо - ку-ку ... По-перше - не зі святом, а з визначною пам'ятною датою - річницею Великої Перемоги ... По-друге - не українського, а радянського народу ... Остаточна версія має бути десь така: - "Шановний український народе ! Ми вшановуємо 75-ту річницю Великої Перемоги над гітлерівським фашизмом здобутої у жорстоких боях радянськими воїнами серед яких були і наші прадіди і діди і батьки ..." І зарубайте собі на носі чи що там у вас є - жоден з воювавших на фронті ветеранів не вважав цей день святом і про війну розповідати бійці не хотіли !!! Не робіть зі святої справи балаган і потєшноє видовище - лишіть це побєдобєсіє росіянам ...

До теми

15:04 28 травня 2020 р.

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

Керівництво Міністерства охорони здоров’я вивчає можливість відновлення санітарно-епідеміологічної служби. Серед варіантів, які розглядаються – створення служби у складі МОЗ, а не як окремого центрального органу виконавчої влади. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Рубрика: Медицина

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина