У світі поширюються три різні штами коронавіруса: А,B,C

20:48 10 квітня 2020 р.

У світі поширюються три різні штами коронавіруса: А,B,C

"У світі поширюється три типи смертоносного коронавіруса, при цьому США вражені оригінальним штамом з Китаю. Дослідники з Кембриджського університету склали карту генетичної історії інфекції з грудня минулого року до березня поточного і виявили три різних, але тісно пов'язаних варіанти коронавіруса", - повідомляє Daily Mail.

Аналіз штамів показав, що тип А - вихідний вірус, який передався людям від кажанів через ящірок - не був найпоширенішим у Китаї. Епіцентр пандемії в Китаї був в основному вражений типом В, який поширювався ще напередодні Різдва", - передає газета Daily Mail.

"Результати показали, що тип A найбільш поширений в Австралії та США, де було зареєстровано понад 400 тис. випадків COVID-19. Дві третини американських зразків належали до типу А, але інфіковані пацієнти були, в основному, вихідцями із Західного узбережжя, а не з Нью-Йорка", - наголошується в статті.

"Доктор Пітер Форстер і його команда виявили, що у Великій Британії йде поширення, в основному, типу B: у трьох чвертях зразків визначено саме цей штам. У Швейцарії, Німеччині, Франції, Бельгії та Нідерландах також домінує тип B. Інший варіант, тип C, походить від типу B і прийшов до Європи через Сінгапур".

Вчені вважають, що вірус, офіційно званий SARS-CoV-2, постійно мутує, щоб подолати стійкість імунної системи в різних популяціях. Для відстеження поширення вірусу були адаптовані методи, використані для відстеження доісторичної міграції древніх людей.

Аналіз даних показує, що оригінальний штам вірусу міг поширюватися в Китаї ще у вересні. А штам B, за словами доктора Форстера, існував уже в переддень Різдва, як показав їх аналіз. Це означає, що вірус вже мутував до того, як в Китаї були зареєстровані випадки захворювання COVID-19. Ухань вперше зареєстрував спалах таємничого вірусу 31 грудня.

"Більшість випадків в Ухані належать до типу B, у той час як похідний тип C виник пізніше і спочатку поширювався через Сінгапур", - сказав доктор Фостер. Він припустив, що тип С не мутує, проте закликав ставитися до його відкриття з обережністю, вказуючи на те, що вибірка була дуже маленькою.

Рада Церков Львова рекомендує дозволити мирянам у Вербну неділю та на Пасхальні свята під час онлайн-трансляцій, після прочитання відповідних молитов про благословення верби й пасхальних страв, окропити їх святою водою самостійно вдома.

Обсервація (ізоляція) у спеціальних закладах за рішенням Уряду стає обов'язковою для всіх, хто прибуває в Україну з-за кордону.

Міський голова Львова Андрій Садовий заперечив запровадження у Львові комендантської години. Він не почув звернення голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

До теми

14:54 23 жовтня 2020 р.

Дитяча лікарка ініціює у Львові створення Фонду безкоштовних ліків і Фонду страхування медичних працівників

Станом на 23 жовтня на Львівщині 126 пацієнтів, які перебувають в реанімації, 39 з них підключені до апаратів ШЛВ. За статистикою, завантаження ліжок у лікарнях області становить 54%. Це - не є критична кількість, проте хворих на ковід треба ліпше забезпечувати ліками.

Рубрика: Медицина

12:48 23 жовтня 2020 р.

У Києві повідомили, які міста і райони Львівщини увійшли до помаранчевої зони

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

12:26 23 жовтня 2020 р.

Один з районів Львівщини потрапив у червону зону

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу