У Львові закуповують засоби захисту від коронавірусу

13:12 26 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління охорони здоров’я міськради Володимир Зуб доповів на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про стан виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню й поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Про це повідомили в середу, 26 лютого, у Львівській міськраді. Володимир Зуб зазначив: «У Львові розпочато низку організаційних та методичних, навчальних, тренувальних та інших заходів. У цій роботі брали участь структурні підрозділи Львівської міської ради та облдержадміністрації, представництва державних служб, такі як Львівський обласний лабораторний центр, міське й обласне відділення Держпродспоживслужби, аеропорт «Львів», прикордонна служба та «Укрзалізниця». У результаті цієї роботи, ми отримали план комплексних заходів із запобігання занесенню та поширенню на території Львова та Львівської області коронавірусу».

«На території Львова проведена низка заходів, особливо в закладах охорони здоров’я, щодо діагностики та лікування такого захворювання. Провели заходи щодо дій закладів охорони здоров’я, якщо там з’явиться особа з підозрою на інфікування коронавірусом», – поінформував також чиновник.

«Накопичено резерв засобів для захисту. Сьогодні у закладах охорони здоров’я є понад 62 тисяч захисних масок, 250 тисяч пар одноразових рукавичок, більше 200 костюмів біозахисту, понад дві тисячі респіраторів, аби захистити наш персонал. Окрім того, ми очікуємо найближчим часом ще 100 тисяч пар масок, 150 тисяч рукавичок, 665 костюмів для захисту та 550 респіраторів», – розповів також Зуб.

Начальник управління охорони здоров’я міськради запевнив: «Мінімізується контакт із людьми, шляхом введення безконтактних термометрів. Ми розпочали роботу давно і в нас у всіх лікарнях та в кожному стаціонарі є діючі дозатори антисептиків. Головне — дотримання простих правил, які рятують життя»

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

08:23 15 квітня 2021 р.

У Львівській області за добу 748 нових випадків коронавірусної хвороби

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 625), Харківській (1 168), Хмельницькій (1 088), Запорізькій (1 015) та Дніпропетровській (1 005) областях.

Рубрика: Медицина

22:41 14 квітня 2021 р.

Європейське агентство з лікарських засобів перегляне результати вакцинації препаратом AstraZeneca

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) повідомило, що здійснить перегляд даних щодо вакцинації препаратом проти коронавірусу Vaxzevria, що раніше мав назву вакцини AstraZeneca.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу