У Львові військові медики щодня проводять до 30-ти успішних операцій

17:28 3 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Міноборони

Як повідомили в середу в прес-службі міноборони, особовий склад Військово-медичного клінічного центру Західного регіону працює у посиленому режимі й докладає максимальних зусиль, аби лікувально-відновлювальний процес поранених та травмованих військових, які прибули з фронту, відповідав найвищим стандартам медичної справи.

Особовий склад Військово-медичного клінічного центру Західного регіону працює у посиленому режимі і докладає максимальних зусиль, аби лікувально-відновлювальний процес поранених та травмованих військовослужбовців, які прибули з зони проведення АТО, відповідав найвищим стандартам медичної справи. На цьому наголосив начальник військово-медичної установи полковник медичної служби Іван Гайда.

Він підкреслив, що контроль якості надання медичного забезпечення здійснюється постійно:

– На даний час у госпіталі перебувають понад 180 поранених солдатів та офіцерів. Щодня фахівці хірургічної та реанімаційної клінік проводять майже 30 оперативних втручань різного рівня складності. Військовослужбовці поступають із комбінованими травмами та пораненнями. З ними щодня індивідуально проводять лікувальний процес різні за спрямуванням медичні фахівці.

Також начальник Військово-медичного клінічного центру відзначив, що львівський госпіталь має можливості до розширення штатної чисельності ліжок, якщо буде така необхідність. Готові до прийому пацієнтів із зони АТО й підпорядковані ВМКЦ Західного регіону військово-лікувальні установи у містах Рівне, Чернівці, Мукачеве. Зараз із перевищенням потужностей працює Луцький військовий госпіталь, розрахований на 100 ліжко-місць. У ньому проходять лікування 150 пацієнтів.

– Операції, які виконуються у Львові, найвищого рівня складності, – повідомив Головний хірург ВМКЦ Західного регіону полковник медслужби Іван Богдан. – Загалом динаміка одужання пацієнтів є позитивною, післяопераційний стан військовослужбовців задовільний, дехто наближається до виписки із хорошими показниками. У процесі лікування та консультаціях задіяні також і провідні фахівці та науковці медичного університету, – розповів він.

Про це повідомляє сьогодні, 3 вересня, прес-служба Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:58 7 березня 2021 р.

Погіршення епідситуації: мер Львова закликав залишатись удома (відео)

Мер Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні закликав містян дотримуватись карантину під час довгих вихідних та не збиратися великими компаніями, надавши перевагу відпочинку вдома.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу