У Львові відновили партнерські пологи

15:16 10 вересня 2020 р.

Сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про відновлення в пологових будинках міста партнерських пологів.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий. Водночас затверджено чіткий перелік вимог до тих, хто бажає бути присутнім на пологах.

«Відновили у Львові партнерські пологи, пише DailyLviv.

Таке рішення сьогодні прийняла комісія з надзвичайних ситуацій.

Епідемія коронавірусу наклала на нас ряд обмежень, в тому числі - щодо доступу до пологових будинків. Згідно з законом, брати участь у народженні може не лише батько дитини, але й партнер чи партнерка, яку обрала породілля. Та задля безпеки матерів, дітей і медичних працівників ми все ж залишили декілька обмежень.

При народженні може бути присутня лише одна людина. Вона має бути у засобах індивідуального захисту, пройти термометрію, не мати симптомів захворювання, і впродовж останніх 14 днів не контактувати з хворими на коронавірус.

Важливо розуміти, що йдеться лише про пологові будинки, які належать місту — на вул. Мечникова та вул. Рапопорта. Останній запрацює з 1 жовтня", — написав у себе на сторінці в мережі Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу