У Львові відбудуться «Різдвяні дебати»

14:48 16 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

17 січня у Львові відбудуться в межах рамках відзначення Міжнародного дня рідкісних захворювань «Різдвяні дебати».

Про це повідомили в четвер, 16 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що 17 січня «Орфанний Дзвін» скличе пацієнтів на «Різдвяні дебати». Їх учасниками стануть пацієнти із рідкісними захворюваннями, представники пацієнтських організацій, представники місцевої влади, лікарі, громадські активісти, представники ЗМІ.

Метою зустрічі буде висвітлення проблем і викликів, із якими щодня стикаються пацієнти із рідкісними (орфанними) захворюваннями, формування «дорожньої карти» покращення становища пацієнтів на Львівщині на найближчий рік.

Місце проведення дебатів – офіс БФ «Сестри Даліли» на вулиці Глибокій, 12. Початок реєстрації – о 12.30.

Як інформував «ЩЛ», Центр реабілітації на Львівщині отримає спецавтобус.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

14:15 16 січня 2020 р.

Грип не подолав у Львові епідемічний поріг

У Львові впродовж епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ, який розпочався 1 жовтня 2019 року, захворіло 33522 людей, 48,8% із яких – неповнолітні.

Рубрика: Медицина