У Львові створять спецпсихотерапію для лікування залежностей

12:30 31 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: vz.kiev.ua

У Львові під час конференції «Стратегії психотерапевтичного лікування аддикцій: інвентаризація», яка відбудеться 2-3 листопада, першими в світі створять спеціальну психотерапію для лікування залежностей.

Про це повідомили в четвер, 31 жовтня, у Львівській міськраді. Президент Української спілки психотерапевтів Олександр Фільц розповів: «Це напрямки, які можна застосувати, а ми хочемо випрацювати спеціальну терапію для залежностей. Ми для цього вже почали розробляти власну концепцію, є дуже цікаві теоретичні задумки».

Олександр Фільц наголосив: «Нашою роботою зацікавилися колеги з-за кордону. Над новою концепцією працюватимемо під час конференції «Стратегії психотерапевтичного лікування аддикцій: інвентаризація» 2-3 листопада разом з відомим американським психологом, психотерапевтом, нейрофізіологом, доктором Джоном Арденом. Приїдуть колеги з Європейської спілки психотерапевтів, відомі австрійські фахівці у сфері роботи з залежностями Стефан Лірш та ВольфҐанґ Шімбьок, а також наші українські колеги. Львів має що запропонувати світові».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина