У Львові ще не одужали 17 отруєних у кафе «Імперія» (+відео)

12:58 10 липня 2016 р.

  • 0


Фото: unian.ua

Стан усіх пацієнтів близький до задовільного.

10 липня в інфекційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні продовжують лікуватися 17 учасників  святкуванні хрестин у кафе «Імперія» на вулиці Торфяній, 4 у Львові, зокрема – двоє дітей. Захворіли тоді 24 відвідувача кафе, а були госпіталізовані 19. П’ятеро від госпіталізації відмовилися, двох згодом виписали з лікарні на їхвимогу). Стан усіх пацієнтів на шосту годину ранку10 липня близький до задовільного. Про це повідомили сьогодні, 10 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:04 28 травня 2020 р.

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

Керівництво Міністерства охорони здоров’я вивчає можливість відновлення санітарно-епідеміологічної служби. Серед варіантів, які розглядаються – створення служби у складі МОЗ, а не як окремого центрального органу виконавчої влади. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Рубрика: Медицина

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина