У Львові діляться досвідом військові реабілітологи

17:15 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Українські й американські військові лікарі-реабілітологи діляться досвідом на базі львівського госпіталю.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці: «У Львові на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону проходить семінар із навчання лікарів-реабілітологів з військових шпиталів Міністерства оборони України та Національної гвардії України, де практикується робота з реабілітації пацієнтів із різними травмами і пораненнями. До навчань українських спеціалістів залучені медики зі Сполучених Штатів Америки, зокрема лікарі зі шпиталю НАТО, який розміщується в німецькому місті Ландштур».

«Як розповів начальник відділення відновлювального лікування клініки реабілітації та відновлювального лікування ВМКЦ Західного регіону майор медичної служби Роман Скоропад, семінар із навчання лікарів-реабілітологів, безпосередньо фізичних терапевтів і ерготерапевтів, включає в себе як проведення лекційних занять, так і практичну роботу з пацієнтами, які сьогодні знаходяться на реабілітації у Львівському госпіталі», – поінформували також у міністерстві оборони.

Роман Скоропад також зазначив: «Спеціально для тренінгу ми підібрали найбільш складних пацієнтів, які перенесли черепно-мозкові травми, поранення, мають проблеми зі спинним мозком. По двох важкотравмованих, що мають одночасно комбіновані поранення і травми – ми би хотіли отримати консультації наших зарубіжних колег. Таким чином ми переплітаємо теоретичний матеріал з практичним досвідом роботи, зокрема, лікарів нашого Центру. Адже фактично ця тематика для нас нова. Ми активно займаємося нею з початку війни на сході».

«Загалом на тренінгу присутні близько 50 учасників. За три дні вони обміняються досвідом зі своїми іноземними колегами і поїдуть впроваджувати здобуті знання по своїх медичних установах», – розповіли також у міністерстві оборони.

«До речі, з 2014 року у відділенні відновлювального лікування ВМКЦ Західного регіону пройшли реабілітацію більше 1400 осіб. Тут майже немає вільних місць. Завжди на реабілітації знаходиться щонайменше 20 пацієнтів», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу