У Львові 24 випадки інфікування медичних працівників COVID-19

17:23 22 квітня 2020 р.

Станом на 22 квітня у Львові загалом протестовано експрес-тестами 2 869 медичних працівників — це сімейні лікарі, працівники реанімацій, приймальних покоїв, реєстратур, лаборанти.

Як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, станом на зараз протестували уже 2 869 медичних працівників. Це сімейні лікарі, працівники реанімацій, приймальних покоїв, реєстратур, лаборанти. Також зроблено 177 ПЛР-тестів медпрацівникам.

«Станом на сьогодні протестовано експрес-тестами 2 869 медичних працівників — це сімейні лікарі, працівники реанімацій, приймальних покоїв, реєстратур, лаборанти — тобто ті, хто першими стикаються з пацієнтами, хворими на ГРЗ. Там, де експрес-тести були позитивні — робили ПЛР, а там, де ПЛР був позитивний, — робили ПЛР і контактним особам, і оточуючим, і колегам по роботі. За весь цей період зроблено 177 ПЛР-тестів медичним працівникам, які були в зоні ризику — або захворіли, або були в контакті із захворілим», — зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Відтак, за ввесь період карантину зафіксували 24 випадки інфікування медичних працівників. Зокрема, захворіли 4 лікарів, 8 медичних сестер, 2 санітарки, 9 лаборантів лабораторій і 1 рентген-лаборант. На сьогодні одужали 4 особи — 2 лікарі і 2 медичні сестри. «Ще у частини працівників є перший негативний результат, зараз очікуємо на другий, тому що особа вважається здоровою тоді, коли двічі отримуємо негативний ПЛР-результат. На сьогодні в стаціонарі є 4 медичні працівники, 16 лікуються амбулаторно або є в ізоляції. Важких перебігів серед медичних працівників немає», — додав Володимир Зуб.

Про це повідомляє Львівська міська рада

Сьогодні на Львівщині померли чоловік і жінка від коронавірусної інфекції Covid-19.

"Щоденний Львів" повідомляв, що 22 квітня Уряд продовжив карантин до 11 травня і додає самоізольованих у "Дію".

У лікарні швидкої допомоги у Львові вирішили відкрити вірусологічну лабораторію.

У Львові заборонили відвідувати цвинтарі впродовж поминальних днів.

До теми

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу