У Львові побільшало підозр на коронавірус

08:30 24 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 23 березня, з 15:00 до 21:30 до медиків звернилися на Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію ще семеро людей.

Про це, як повідомили у Львівській облдержадміністрації, розповів лікар-епідеміолог обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, яка уточнила: «Пацієнти – зі Львова й Пустомитівського району».

«Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні 40 пацієнтів. На самоізоляції – 39 осіб. За увесь час виписано 34 пацієнтів. Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного. В однієї пацієнтки – наближений до важкого», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 113 людей. За результатами тестів у шістьох – грип. Ще 23 результати тестів – від'ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 27 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 86 людей. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна людина знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії», – повідомили також в облдержадміністрації.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

10:37 23 вересня 2020 р.

Для лікування дітей, хворих на Covid-19, кошти є – лікарка "Охматдит"

Дитячий профільний медзаклад, у який потрапляють діти з діагнозом «ковід» або підозрою на цю хворобу медпрепаратами забезпечений повністю, купувати ліки власним коштом немає потреби.

Рубрика: Медицина

09:32 23 вересня 2020 р.

У Львівській облдержадміністрації пояснили, кого вважають «ковідним» хворим, а кого – ні

Серед львів’ян і жителів області ширяться розмови про те, що з Києва спустили вказівку занижувати статистику щодо захворюваності на коронавірус. Тому багатьом пацієнтам ніби то навмисне роблять негативний ПЛР-тест і ставлять діагноз «вірусна пневмонія», хоча й лікують за тією самою схемою, що і «ковідних» хворих.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу