У чотирьох лікарнях Львівської області збільшать кількість ковідних ліжок

18:16 19 березня 2021 р.

Найближчим часом заплановано додатково розгорнути ліжка, зокрема у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи – 200 ліжок, у 8-ій Міській клінічній лікарні Львова – 100 ліжок, у Сокальській районній лікарні – 100 ліжок.

Про можливості збільшення ліжкового фонду для лікування хворих на COVID-19 йшлося сьогодні, 19 березня, під час спільного засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради і з питань охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради.

Про це інформує пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, на сьогодні «ковідні» лікарні області мають підготовлені для хворих 4385 ліжкомісць, з яких 3750 – з централізованим забезпеченням киснем.

Крім того, як повідомив генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Любомир Рак, з 1 квітня у Центрі легеневого здоров’я планують поступово розгорнути додатково ще 150 ліжок.

«Їх будемо заповнювати за необхідності. Відтак запрацюють три нових відділення по 50 ліжок. Кисень, до речі, туди вже проведений», - розповів Любомир Рак.

Варто зауважити, що станом на сьогодні найбільш завантаженими є заклади, розташовані у Львові, зокрема Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи та Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова. Серед районів області найбільше госпіталізованих «ковідних» пацієнтів мають лікарні Дрогобицького та Львівського районів.

dailylviv.com

До теми

12:16 28 вересня 2021 р.

Львівщина ще у жовтій коронавірусній зоні

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 від Міністерства охорони здоров'я. Розподіл випадків COVID-19 у регіонах України.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу