Ситуація загрозлива. Ми вже не маємо, куди класти. Реанімація забита,- гендиректор Центру легеневого здоров'я

22:22 12 жовтня 2020 р.

Фото до новини

Медики закликають негайно запровадити жорсткий карантин. На сьогодні в лікарні перебуває 170 пацієнтів з COVID-19 і всі – кисневозалежні.

Про це у коментарі "Еспресо.Захід" повідомив генеральний директор Центру легеневого здоров'я Любомир Рак, пише DailyLviv.

"Ситуація загрозлива. У суботу у нашу лікарню поступило 18 пацієнтів. У неділю – 12. Всі - дуже важкі. Ми вже не маємо, куди класти. Реанімація – забита. Всі відділення – забиті", - каже лікар.

Різке зростання кількості важких пацієнтів Любомир Рак пояснює легковажним ставленням людей до ковідної загрози.

"Погіршення ситуації із захворюваністю почали спостерігати після 15-20 вересня, коли почалося навчання у школах та університетах. До цього у нас на стаціонарному лікуванні перебувало по 130-140 хворих. У лікарні ще були місця. Люди втратили пильність. Їм здається, що якщо немає жорсткого карантину, то й коронавірусу немає. Мені досі доводиться чути фрази, що це все брехня, що ніякого коронавірусу немає і його вигадали лікарі, щоб на тому заробити.  Так буде тривати доти, доки ця хвороба не торкнеться кожної родини", - каже він.

Але, на думку лікаря, чекати такого сценарію розвитку подій не варто, адже тоді системі охорони здоров'я загрожуватиме колапс. "Єдиний вихід, який я зараз бачу, - негайно запроваджувати повний карантин", - каже Любомир Рак.

Канікули у школах Львова мер пропонує розпочати 19 жовтня.

Нагадаємо, з 15 жовтня школам рекомендовано канікули, а вишам - дистанційну форму навчання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів