Столичні медики оглянули на Львівщині ще 72 пацієнтів

11:10 7 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Учасники проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» продовжили свою роботу у Самборі та Старому Самборі.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Головний позаштатний кардіохірург міністерства охорони здоров’я України Костянтин Руденко з фахівцями інституту кардіології імені Миколи Амосова продовжили обстеження пацієнтів із гірських районів Львівщини. 6 липня міждисциплінарна група спеціалістів всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» відвідала Самбірську центральну районну лікарню. Відтак, було оглянуто 50 пацієнтів, у тому числі – шістьох дітей із вродженими вадами серця, а також 44 дорослих.

«Усі пацієнти отримали рекомендації щодо тактики подальшого лікування. Двом пацієнтам запропоновано протезування клапанів, одному – повторне оперативне втручання з приводу вродженої вади серця», – запевнили в облдержадміністрації.

«У Старосамбірському районі, фахівці обстежили 22 пацієнтів з важкою патологією серцево-судинної системи, у тому числі – чотирьох дітей. Пацієнтів, які потребують високоспеціалізованого обстеження (двох дітей і чотирьох дорослих) скеровано на лікування в Національний інститут серцево-судинної хірургії у Києві», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» реалізовують Асоціація серцево-судинних хірургів України й державний університет «Національний інститут судинної хірургії Миколи Амосова НАМН України» за сприяння міністерства охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України та департамент охорони здоров’я Львівської ОДА. Його мета консультування та відбір пацієнтів дитячого та дорослого населення для подальшого дообстеження та лікування», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Як інформував «Щоденний Львів», у Сколівському районі столичні медики обстежили та проконсультовали 63 пацієнтів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу