Стан пацієнтів із підозрою на коронавірус у Львові стабільний

16:10 18 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині визначили чотири заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі з коронавірусом.

Про це, як повідомили в середу, 18 березня, у Львівській облдержадміністрації, наголосили сьогодні, 18 березня, у межах брифінгу голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Львівської облради Олександра Ганущина.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив: «В області визначено чотири заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі із коронавірусом. До них належать Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, госпіталь у Винниках, 8-ма міська лікарня Льовова та Центр легеневого здоровя. Ці лікарні можуть прийняти орієнтовно до двох тисяч пацієнтів. Тривають також роботи щодо розширення можливостей прийняття пацієнтів із важкими станами та потребою оксигенації», - наголошує

Максим Козицький також розповів про те, як розподіляють засоби захисту: «Станом на сьогодні, розподілються засоби між лікарнями та центрами, які будуть задіяні в першу чергу. Потім кущові лікарні: Стебника, Стрия, Кам’янки, Сокаля і Яворова – друга черга. Там тривають роботи щодо збільшення місць. Зараз приблизно 500 місць у Львові обладнанні кисневими масками».

«Стан пацієнтів, які сьогодні перебувають в Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні з підозрою на коронавірус – стабільний. Перші результати тестів мають надійти сьогодні. Відтак, це дасть змогу підтвердити чи спростувати наявність хвороби на Львівщині», – поінформували також в облдержадміністрації,.
За словами голови Львівської облради Олександра Ганущина, Львівська обласна рада звернулася до Президента України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо розкодування українських телеканалів.

Олександр Ганущин наголосив: «З метою підвищення обізнаності та заспокоєння населення України під час епідемії коронавірусу, Львівська обласна рада просить розкодувати провідні українські телеканали. В Україні супутникове телебачення дивиться близько третини сімей, тому ми не маємо права забирати можливість у громадян отримувати оперативну інформацію щодо захворювання на коронавірус, рекомендацій медиків та алгоритм дій при виявленні чи перших ознаках хвороби».

Голова облради підкреслив: «Тим більше, що значна частина жителів перебуватиме вдома на суворому карантині, а деякі з них узагалі не користуються мережею інтернет. Слід негайно вжити заходів щодо розблокування супутникових телеканалів у час небезпечної пандемічної ситуації в Україні та дозволити людям у складний час мати доступ до українських каналів».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

12:01 30 листопада 2020 р.

Зарплати медиків: в уряді повідомили - де і скільки

З 1 квітня змінився принцип фінансування для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Лікарні уклали договори з НСЗУ і почали працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

Рубрика: Медицина

09:31 30 листопада 2020 р.

Майже 10 тисяч випадків COVID-19 в Україні за неділю

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу