Стан пацієнтів із підозрою на коронавірус у Львові стабільний

16:10 18 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині визначили чотири заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі з коронавірусом.

Про це, як повідомили в середу, 18 березня, у Львівській облдержадміністрації, наголосили сьогодні, 18 березня, у межах брифінгу голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Львівської облради Олександра Ганущина.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив: «В області визначено чотири заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі із коронавірусом. До них належать Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, госпіталь у Винниках, 8-ма міська лікарня Льовова та Центр легеневого здоровя. Ці лікарні можуть прийняти орієнтовно до двох тисяч пацієнтів. Тривають також роботи щодо розширення можливостей прийняття пацієнтів із важкими станами та потребою оксигенації», - наголошує

Максим Козицький також розповів про те, як розподіляють засоби захисту: «Станом на сьогодні, розподілються засоби між лікарнями та центрами, які будуть задіяні в першу чергу. Потім кущові лікарні: Стебника, Стрия, Кам’янки, Сокаля і Яворова – друга черга. Там тривають роботи щодо збільшення місць. Зараз приблизно 500 місць у Львові обладнанні кисневими масками».

«Стан пацієнтів, які сьогодні перебувають в Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні з підозрою на коронавірус – стабільний. Перші результати тестів мають надійти сьогодні. Відтак, це дасть змогу підтвердити чи спростувати наявність хвороби на Львівщині», – поінформували також в облдержадміністрації,.
За словами голови Львівської облради Олександра Ганущина, Львівська обласна рада звернулася до Президента України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо розкодування українських телеканалів.

Олександр Ганущин наголосив: «З метою підвищення обізнаності та заспокоєння населення України під час епідемії коронавірусу, Львівська обласна рада просить розкодувати провідні українські телеканали. В Україні супутникове телебачення дивиться близько третини сімей, тому ми не маємо права забирати можливість у громадян отримувати оперативну інформацію щодо захворювання на коронавірус, рекомендацій медиків та алгоритм дій при виявленні чи перших ознаках хвороби».

Голова облради підкреслив: «Тим більше, що значна частина жителів перебуватиме вдома на суворому карантині, а деякі з них узагалі не користуються мережею інтернет. Слід негайно вжити заходів щодо розблокування супутникових телеканалів у час небезпечної пандемічної ситуації в Україні та дозволити людям у складний час мати доступ до українських каналів».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу