Стадіон чи обласна лікарня: мер Львова вважає, що її потужності ще не використані

10:51 11 листопада 2020 р.

Доречніше спочатку використати наявні ресурси у всіх медичних закладах, зокрема і в обласних, аніж «з нуля» розгортати госпіталь на стадіоні.

 Про це сказав мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля».

«Я собі це складно уявляю. Взагалі, стадіон — це державна власність. Є в нас обласна лікарня. Там є лише 40 ковідних ліжок. Ця лікарня може прийняти 800 пацієнтів. То можна було б розгорнути там зараз хоча б 250−300 ліжок — це вже би дало великий плюс.

Чесно кажучи, я не до кінця розумію логіки робити це на стадіоні. Розумію, Іспанія, Італія — у них немає достатньої кількості медичних ліжок, а у нас вони залишилися від радянської медичної системи. Тому треба цей ресурс використати. Це буде набагато дешевше, ніж «з нуля» вибудовувати все на стадіоні. Я не відкидаю цей варіант у наступному році, але давайте спочатку використаємо той ресурс, який у нас вже є. Я знаю, що відкриваються додаткові ліжка у Винниківському госпіталі. Корпус на Бой-Желенського передають Центру легеневого здоров’я, оскільки він уже заповнений. А от обласна лікарня — для мене це загадка. Як така велика потужна лікарня має лише 40 ліжок?

У нашій лікарні швидкої допомоги ми сьогодні маємо 300 ліжок, і ще понад 300 розгортаємо — будемо мати понад 600. Фактично, обласна лікарня мала б обслуговувати область, а міська — місто. Насправді, у нашу лікарню дуже багато везуть з області людей. Але ми ж всі українці, повинні допомагати", — сказав Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля».


dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу