США передали медобладнання львівській лікарні

12:05 17 червня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa

У Денвері в американському штаті Колорадо відправили до України два 40-кафутових контейнери медичного гуманітарного вантажу.

Про це повідомили в понеділок, 17 червня, в посольстві США в Україні, де також розповіли: «Усе медичне обладнання направлено до чотирьох медичних закладів України військового та дитячого спрямувань – Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу Збройних Сил України (Ірпінь), Дитячої клінічної лікарні «Охматдит» (Львів), Дитячої лікарні міста Житомира та Житомирського реабілітаційного центру братів Кузьміних. Посольство і надалі буде сприяти реалізації проектів направлення медичного обладнання, насамперед, для лікування поранених ветеранів, що передбачено в спільному меморандумі мосольства з проеком «Support Hospitals in Ukraine».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина