Сьогодні у Львові вакцинували від коронавірусу ще 600 осіб

21:38 29 березня 2021 р.

Щеплення робили 11 мобільних і стаціонарних бригад міських медичних закладів.

Чотири тижні у Львові від коронавірусу вакцинують медиків міських, обласних та приватних медичних закладів, людей старшого віку та громадських діячів. За цей час перше щеплення вже отримало 6089 осіб. Сьогодні у Львові вакцинували 600 осіб.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як розповіли в Центрі здоров’я та медичної статистики Львова, сьогодні вакцинували 600 осіб: 45 медиків міських медичних закладів, 166 медиків обласних медичних закладів, 208 медиків приватних медичних закладів, 13 громадських діячів (лідерів думок), а також 168 осіб, віком понад 80 років. Щеплення робили 11 мобільних і стаціонарних бригад міських медичних закладів.

Загалом перше щеплення від коронавірусу (їх має бути два) у Львові вже мають 6089 осіб (з них фахівці медичних закладів: 1365 — міських, 2416 — обласних та 1717 — приватних, а також 105 громадських діячів (лідерів думок), 484 особи, старших 80 років, та 2 соціальні працівники).

Багато важких пацієнтів: лікарі у Львові просять продовжити карантин та посилити контроль за його дотриманням

Підготовка до третього етапу вакцинації на Львівщині: кому можна щепитися

Більше половини інфікованих коронавірусом - у Львові (географія захворюваності)

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу