Що робити, аби львів’яни не боялися лягати у лікарні

10:55 26 вересня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 26 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - відкрита експертна дискусія на тему: “Медична реформа: продовжити, не можна зупинити!”

Промовці:

    Юлія Гвоздович – кандидатка на посаду міського голови Львова, депутатка ЛМР;
    Олександр Ябчанка – один із творців медичної реформи, екс-речник МОЗ;
    Ігор Заставний – співзасновник та член правління ГО “Академія сімейної медицини України”, співзасновник та сімейний лікар мережі сімейна амбулаторія “ВУЛИК;
    Ігор Дякович – депутат ЛМР, член постійної комісії із питань гуманітарної політики;
    Мирослав Брегман – лікар, координатор медичної експертної групи Української Галицької Партії;
    Ірина Хрущ – головний лікар Миколаївської КЦРЛ
    Іван Фуртак – доцент, кандидат наук державного управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, кафедра громадського здоров’я ФПДО.

Довідка

Тема, яка ніколи і за жодних обставин не втрачає актуальності. Медична реформа, спосіб її проведення та ситуація, яку маємо зараз. Як продовжувати реформу? Що робити, щоб львів’яни не боялися лягати у лікарні? Якщо до сімейних лікарів ми звертаємось вже без остраху, то процес реформування лікарень все ще триває. Для пошуку рішення ми маємо одного з кращих експертів – Олександр Ябчанка є одним із співтворців медичної реформи.

Чи може міська влада якось покращити становище лікарів та пацієнтів? Які кроки вартує здійснити, аби всі почувались у безпеці незалежно від обставин? І найважливіше – де на все це шукати гроші?

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини