Що робити, аби львів’яни не боялися лягати у лікарні

10:55 26 вересня 2020 р.

Сьогодні, 26 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - відкрита експертна дискусія на тему: “Медична реформа: продовжити, не можна зупинити!”

Промовці:

    Юлія Гвоздович – кандидатка на посаду міського голови Львова, депутатка ЛМР;
    Олександр Ябчанка – один із творців медичної реформи, екс-речник МОЗ;
    Ігор Заставний – співзасновник та член правління ГО “Академія сімейної медицини України”, співзасновник та сімейний лікар мережі сімейна амбулаторія “ВУЛИК;
    Ігор Дякович – депутат ЛМР, член постійної комісії із питань гуманітарної політики;
    Мирослав Брегман – лікар, координатор медичної експертної групи Української Галицької Партії;
    Ірина Хрущ – головний лікар Миколаївської КЦРЛ
    Іван Фуртак – доцент, кандидат наук державного управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, кафедра громадського здоров’я ФПДО.

Довідка

Тема, яка ніколи і за жодних обставин не втрачає актуальності. Медична реформа, спосіб її проведення та ситуація, яку маємо зараз. Як продовжувати реформу? Що робити, щоб львів’яни не боялися лягати у лікарні? Якщо до сімейних лікарів ми звертаємось вже без остраху, то процес реформування лікарень все ще триває. Для пошуку рішення ми маємо одного з кращих експертів – Олександр Ябчанка є одним із співтворців медичної реформи.

Чи може міська влада якось покращити становище лікарів та пацієнтів? Які кроки вартує здійснити, аби всі почувались у безпеці незалежно від обставин? І найважливіше – де на все це шукати гроші?

dailylviv.com

До теми

17:23 30 червня 2022 р.

Польська страхова компанія пожертвувала 1 млн злотих на реабілітаційний центр у Львові

Компанія однією з перших зголосилася фінансово підтримати будівництво Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові. А сьогодні - задекларувала переказ 1 млн злотих на реалізацію цього проєкту. Відповідний меморандум про співпрацю підписали член Правління Групи PZU S.A. Ернест Бейда та генеральний директор КНП «Перше Територіальне Медичне Об'єднання м.Львова» Олег Самчук.

Рубрика: Медицина

16:51 29 червня 2022 р.

У Львові хірург Роберто Брамбілла допоміг поставити на ноги 15-річного Артема, який потрапив під ракетний удар на вокзалі Краматорська

Відомий італійський хірург Роберто Брамбілла з початком повномасштабного вторгнення росії прибув до Лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова (колишня міська дитяча лікарня), аби допомагати лікувати поранених діток. Зокрема, завдяки його роботі вдалось врятувати життя 15-річного Артема, який отримав важкі травми під час ракетного удару у вокзал Краматорська.

Рубрика: Медицина

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу