Садовий спростував інформацію про перебування хворої на коронавірус у Львові

09:48 14 березня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про рішення, прийняті міською комісією з питань питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для запобігання розповсюдженню респіраторних захворювань, зокрема – коронавірусу.

Про це повідомили в суботу, 14 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Андрій Садовий зазначив: «Ситуація з коронавірусом кардинально міняє наше життя. Сьогодні вже не епідемія, сьогодні – це вже пандемія. У Львові створений і працює оперативний штаб. Ми аналізуємо, а яка ситуація в інших містах світу. За рекомендаціями штабу комісія з питань надзвичайних ситуацій прийняла низку важливих рішень».
Міський голова також поінформував: «Зокрема, з 13 березня ми забороняємо у Львові роботу кінотеатрів, театрів, будь-яких великих спортивних комплексів,

немає форумів, конференцій. Єдине, що ми дозволяємо, це є зібрання не більше 50 людей, які забезпечують життєдіяльність міста. Але і це можливе лише за рішенням штабу. В мерії ми перейшли на новітні засоби зв’язку. Безпеки багато не буває. Краще не захворіти», — наголосив міський голова Львова.

Андрій Садовий також наголосив: «Я маю сьогодні окреме прохання до власників продуктових магазинів, власників аптек: якщо маєте можливість, продовжуйте графік роботи свого закладу, або взагалі перейдіть на цілодобовий графік роботи. Дуже важливо, щоб багато людей одночасно не заходили в магазин».

Міський голова також поінформував про рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виділення 50 мільйонів гривень з бюджету міста: «На комісії ми прийняли дуже важливе рішення. Ми виділили додатково 50 мільйонів гривень. Що нам треба купити в першу чергу – це є апарати ШВЛ (штучної вентиляції легень). Вони нам можуть знадобитися через два-три тижні. Також виділили кошти на ремонти в наших лікарнях, на закупівлю спеціалізованого обладнання. Можливо, воно і не буде потрібно, але краще його мати, ми тоді спокійніше будемо себе почувати».

Андрій Садовий також розповів про деінфекційні заходи. Зокрема йдеться про дезінфекцію: громадського транспорту, зупинок, лавок, перил в будинках. Мер закликав приватні управляючі компанії звернути особливу увагу на дезінфекційні заходи, які є надзвичайно важливими в теперішніх умовах.

Міський голова також повідомив: «Станом на 13 березня, в Україні зареєстровано три  випадки захворювання на коронавірус. Ви зі засобів масової інформації, напевно, чули, що жінка, яка захворіла в Житомирській області, нібито була проїздом у місті Львові. Ця інформація не підтвердилася. Вона була проїздом у Львівській області перед тим, як поїхала в Польщу. Родичів, з якими вона контактувала у Львівські області, перевірили – в них коронавірусу немає».

Андрій Садовий резюмував: «І на завершення, якщо ви заходите в магазин чи в аптеку, за можливості не використовуйте паперові гроші. Користуйтеся кредитними картками, телефонами. Зараз багато хто користується методом оплати через телефон. Як то кажуть, береженого Бог береже. Я пропоную, щоб ми тепер віталися не рукостисканням, а жестом на відстані. Бажаю всім здоров’я».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні зареєстрували першу смерть від «Covid-19».

dailylviv.com

До теми

15:57 29 вересня 2020 р.

Львівщина просить у Києва гроші на COVID-19

Львівська обласна рада звернулася до Національної служби здоров’я України з проханням надати медичним закладам Львівщини додаткових 80 млн грн для лікування хворих на COVID-19.

Рубрика: Медицина

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу