Прикордонники боряться з тютюновою пандемією | Новини Львова

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

10:17 31 травня 2020 р.

  • 0

За 12 місяців Державною прикордонною службою України припинено переміщення контрабандистами понад 4,2 млн пачок тютюнових виробів.

За статистикою, з початку травня минулого року до початку травня цього року найбільше тютюнових виробів затримано на кордоні з  Румунією –  понад 1,5 млн пачок. Більше 670 тисяч пачок вилучено на кордоні з Молдовою. До Польщі намагалися доправити 570 тисяч пачок, а з  Білорусі – 500 тисяч пачок.  Чималу кількість - 315 тисяч пачок - прикордонники вилучили  на кордоні з  Угорщиною. Про це повідомила Держприкордонслужба

Сьогодні День боротьби з тютюнопалінням. Всесвітній день без тютюну був встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну Верховна Рада України ратифікувала у березні 2006 року. Ця конвенція зобов'язує учасників вживати конкретних заходів, спрямованих на подолання тютюнової пандемії.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирають мільйони людей, і ця цифра у світі тільки збільшується.  

"Щоденний Львів" повідомляв, що на українсько-польському кордоні у Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників.

Коментарі(0)

До теми

13:52 9 липня 2020 р.

У Львові друга смерть діагностів COVID-19

Сьогодні зафіксована друга смерть у міському відділі Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

Рубрика: Медицина

Останні новини

На Львівщині - штормове попередження. Жовтий рівень небезпечності

На львівському смітті можна заробляти тричі

Жінки на Львівщині живуть у середньому на 10 років довше за чоловіків

На Львівщині мисливцям нагадали денну норму

У Львові сусід допоміг спіймати злодіїв

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу