Прокуратура Львівщини вимагає в суді повернути державі власність «Медтехніки»

16:00 18 березня 2015 р.


Фото: wikimapia.org

Як повідомили в середу в прес-службі прокуратури Львівської області, цією установою заявлено до госпсуду позовну заяву в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу державної науково-виробничої корпорації «Медтехніка».

Прокуратурою Львівської області заявлено до Господарського суду Львівської області позовну заяву в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Львівської обласної державної науково-виробничої корпорації «Медтехніка». Підставою для звернення до суду стало невиконання товариством з обмеженою відповідальністю умов договору купівлі-продажу цього об’єкта, зокрема зобов’язання щодо ліквідації державного підприємства та його перереєстрації.

Площа майнового комплексу становить понад 1 тисячі кв. м. Відтак, прокурором вимагається розірвати зазначений договір та витребувати комплекс із володіння підприємства.

Про це повідомили сьогодні, 18 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

14:37 19 травня 2022 р.

Зі Львова сьогодні евакуювали в Німеччину найбільше поранених від початку війни (відео)

Сьогодні зранку на лікування за кордон вирушили ще 50 українців з різними важкими пораненнями внаслідок війни. І це найбільша від початку війни евакуація українських пацієнтів за кордон.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу