Польські медики навчали у Львові українських

14:00 23 січня 2017 р.


Фото: health-loda.gov.ua

Учасники навчань самостійно виконували комплексні модулі.

19-22 січня у Львові відбулася в рамках українсько-польської співпраці в галузі екстреної медицини Х школа для українських лікарів і фельдшерів. Про це повідомили сьогодні, 23 січня, в департаменту охорони здоров'я ЛОДА, де також поінформували: «Навчання проводили інструктори AHA Марек Домбровський з медичного університету у Познані та Марцін Подгурський з Польської служби екстреної медичної авіації LPR під керівництвом професора Роберта Голонсковського з Варшавського медичного університету. Початок занять складався із вправ для перевірки діапазону методичної підготовки та використання навчально-методичних посібників і програм».

«Учасники навчань самостійно виконували комплексні модулі. Наступні дві сесії було присвячено протоколам підтримки життя дорослих, а також дітей та немовлят згідно рекомендацій 2015 року. Завершальний блок включав лекції та курс вправ із методологічного ведення навчань для медиків системи екстреної медицини з використанням сучасного дидактичного супроводу», – зазначено також у повідомленні.

«У групі курсантів брали участь інструктори Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги, працівники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова, Львівського національного університету імені Данила Галицького. Захід мав на меті відбір і підготовку майбутніх сертифікованих інструкторів з числа практикуючих медиків системи екстреної медичної допомоги. Такі навчання допомагають покращити рівень знань та практичних навичок, а також впровадити системний якісний контроль за наданням екстреної медичної допомоги населенню підрозділами ЕМД», – повідомили сьогодні, 23 січня, на сайті департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу