Підприємства на Львівщині скерували на протидію коронавірусу 18,5 млн. гривень.

17:28 23 березня 2020 р.

У Львівській ОДА, враховуючи дефіцит масок та захисник костюмів, вирішили налагодити виробництво необхідних речей тут, на Львівщині.

Про це, як повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській облдержадміністрації, розповів її голова Максим Козицький, котрий також зазначив: «Місцеві виробники уже працюють над тим, щоб в стислі терміни виготовити необхідні засоби захисту. Їх перш за все розподілять також по тих лікарнях, які визначені основними в боротьбі зі вірусом».

Натомість заступник голови Львівської ОДА Іван Собко поінформував: «Загалом на підготовку до боротьби із інфекцією мобілізували понад 282 мільйони бюджетних коштів. Обласний бюджет, міський бюджет Львова та бюджети територій загалом мобілізували 282,47 млн. гривень. 7,5 млн. гривень виділили із резервного фонду, із них 1,1 млн. скерували на центр громадського здоров’я, 400 тисяч гривень на екстрену медичну допомогу та шість мільйонівна обласну інфекційну лікарню».

«Окрім того, 20 мільйонів до кінця завтрашнього дня будуть на рахунках медичних установ, працівники яких працюють на передовій. Їх отримають медичні працівники чотирьох закладів так званої першої лінії. Важливо також зараз сфокусувати увагу на екстреній медичній допомозі та підтримці сімейних лікарів», – зазначив Іван Собко.

«Представники великого бізнесу скерували 18 мільйонів 500 тисяч гривень. Зокрема, ІТ-компанія «SoftServe» – 10 мільйонів гривень, компанія «Ензим» – чотири мільйони гривень, ТОВ «Оскар Моршинська» – один мільйон гривень, «Галнафтогаз» («ОККО») – три мільйони 400 тисяч гривень, «Львівгаз» – 100 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, з інших джерел для боротьби із коронавірусною інфекцією виділили сім мільйонів 600 тисяч гривень. Це кошти благодійної організації «Крила надії» у сумі два мільйони гривень, БО «З янголом на плечі» скерувала п’ять мільйонів гривень, а також меценат з Яворівського району надав кошти у сумі 600 тисяч гривень», – розповіли також в облдержадміністрації.

«За словами заступника голови іще 22 мільйони 405 тисяч гривень скерували на забезпечення закладів охорони здоров’я дезінфікуючими та стерилізаційними засобами, діагностичними наборами, витратними матеріалами та засобами індивідуального захисту. Найближчим часом також очікується надходження гуманітарної допомоги - тест-систем для для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та для експрес-тестів. По всій області також триває робота щодо збільшення додаткових точок кисню, корім того на Львівщину надійдуть п’ять десятків апаратів штучної вентиляції легень», – повідомили також в облдержадміністрації.

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

dailylviv.com

До теми

12:01 30 листопада 2020 р.

Зарплати медиків: в уряді повідомили - де і скільки

З 1 квітня змінився принцип фінансування для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Лікарні уклали договори з НСЗУ і почали працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

Рубрика: Медицина

09:31 30 листопада 2020 р.

Майже 10 тисяч випадків COVID-19 в Україні за неділю

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу