Підприємства на Львівщині скерували на протидію коронавірусу 18,5 млн. гривень.

17:28 23 березня 2020 р.

  • 0

У Львівській ОДА, враховуючи дефіцит масок та захисник костюмів, вирішили налагодити виробництво необхідних речей тут, на Львівщині.

Про це, як повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській облдержадміністрації, розповів її голова Максим Козицький, котрий також зазначив: «Місцеві виробники уже працюють над тим, щоб в стислі терміни виготовити необхідні засоби захисту. Їх перш за все розподілять також по тих лікарнях, які визначені основними в боротьбі зі вірусом».

Натомість заступник голови Львівської ОДА Іван Собко поінформував: «Загалом на підготовку до боротьби із інфекцією мобілізували понад 282 мільйони бюджетних коштів. Обласний бюджет, міський бюджет Львова та бюджети територій загалом мобілізували 282,47 млн. гривень. 7,5 млн. гривень виділили із резервного фонду, із них 1,1 млн. скерували на центр громадського здоров’я, 400 тисяч гривень на екстрену медичну допомогу та шість мільйонівна обласну інфекційну лікарню».

«Окрім того, 20 мільйонів до кінця завтрашнього дня будуть на рахунках медичних установ, працівники яких працюють на передовій. Їх отримають медичні працівники чотирьох закладів так званої першої лінії. Важливо також зараз сфокусувати увагу на екстреній медичній допомозі та підтримці сімейних лікарів», – зазначив Іван Собко.

«Представники великого бізнесу скерували 18 мільйонів 500 тисяч гривень. Зокрема, ІТ-компанія «SoftServe» – 10 мільйонів гривень, компанія «Ензим» – чотири мільйони гривень, ТОВ «Оскар Моршинська» – один мільйон гривень, «Галнафтогаз» («ОККО») – три мільйони 400 тисяч гривень, «Львівгаз» – 100 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, з інших джерел для боротьби із коронавірусною інфекцією виділили сім мільйонів 600 тисяч гривень. Це кошти благодійної організації «Крила надії» у сумі два мільйони гривень, БО «З янголом на плечі» скерувала п’ять мільйонів гривень, а також меценат з Яворівського району надав кошти у сумі 600 тисяч гривень», – розповіли також в облдержадміністрації.

«За словами заступника голови іще 22 мільйони 405 тисяч гривень скерували на забезпечення закладів охорони здоров’я дезінфікуючими та стерилізаційними засобами, діагностичними наборами, витратними матеріалами та засобами індивідуального захисту. Найближчим часом також очікується надходження гуманітарної допомоги - тест-систем для для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та для експрес-тестів. По всій області також триває робота щодо збільшення додаткових точок кисню, корім того на Львівщину надійдуть п’ять десятків апаратів штучної вентиляції легень», – повідомили також в облдержадміністрації.

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу