Не всі головні лікарі оприлюднили списки безкоштовних ліків, – Парасковія Дворянин

16:30 29 листопада 2016 р.

Уже понад два тижні в усіх лікарнях Львівської області повинні бути оприлюднені списки з залишками медикаментів, які передбачені для пацієнтів безкоштовно. Однак, не всі головні лікарі виконали наказ профільного департаменту ЛОДА.

Про це, під час засідання сесії облради, повідомила перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин, інформує прес-служба "Самопомочі".

«Цього тижня я об’їхала всі лікарні, до честі наших головних лікарів, більшість оприлюднили списки залишків ліків на інформаційних стендах. Щоправда, у двох лікарнях цих списків досі немає. Тому виникає питання: коли списки з’являться в усіх без винятку лікарнях і чи напрацьоване адміністративне рішення для лікарів, які цього вперто не роблять?» – коментує Парасковія Дворянин.

 В.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак запевнила, що до 15 грудня відповідні списки будуть у всіх лікарнях. «Самопоміч» закликає мешканців Львова та області контролювати, чи залишки ліків оприлюднені у лікарнях.

Нагадаємо, з 18 листопада лікарні, які отримують кошти на ліки з обласного бюджету, повинні оприлюднювати перелік ліків, які пацієнти можуть отримати безкоштовно.Про це заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин повідомила під час річного звіту, який відбувся у Львівському прес-клубі.

Рішення профільної комісії ЛОР про оприлюднення залишків ліків, придбаних за кошти обласного бюджету, підкріплено наказом в.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу