Не всі головні лікарі оприлюднили списки безкоштовних ліків, – Парасковія Дворянин

16:30 29 листопада 2016 р.

Уже понад два тижні в усіх лікарнях Львівської області повинні бути оприлюднені списки з залишками медикаментів, які передбачені для пацієнтів безкоштовно. Однак, не всі головні лікарі виконали наказ профільного департаменту ЛОДА.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це, під час засідання сесії облради, повідомила перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин, інформує прес-служба "Самопомочі".

«Цього тижня я об’їхала всі лікарні, до честі наших головних лікарів, більшість оприлюднили списки залишків ліків на інформаційних стендах. Щоправда, у двох лікарнях цих списків досі немає. Тому виникає питання: коли списки з’являться в усіх без винятку лікарнях і чи напрацьоване адміністративне рішення для лікарів, які цього вперто не роблять?» – коментує Парасковія Дворянин.

 В.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак запевнила, що до 15 грудня відповідні списки будуть у всіх лікарнях. «Самопоміч» закликає мешканців Львова та області контролювати, чи залишки ліків оприлюднені у лікарнях.

Нагадаємо, з 18 листопада лікарні, які отримують кошти на ліки з обласного бюджету, повинні оприлюднювати перелік ліків, які пацієнти можуть отримати безкоштовно.Про це заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин повідомила під час річного звіту, який відбувся у Львівському прес-клубі.

Рішення профільної комісії ЛОР про оприлюднення залишків ліків, придбаних за кошти обласного бюджету, підкріплено наказом в.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини