На вулицях Львова травмувалися 94 людей

13:20 14 листопада 2016 р.

В управлінні охорони здоров’я міськради запевнили, що кількість звернень із травмами, отриманими на вулицях міста, звична на цей період.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, що впродовж 12-13 листопада у травмпункти міських лікувальних установ з травмами, отриманими на вулицях міста, звернулися 94 людей, 13 із яких були госпіталізовані. Натомість звернень з обмороженнями не було.

Зокрема, у травмпункт 5-ї міської клінічної лікарні звернулися за медичною допомогою 36 людей, у 8-му міську клінічну лікарню – 42, десятеро з яких були госпіталізовані, а у міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги – 16. Натомість госпіталізовано лише трьох із них.

Заступник начальника управління охорони здоров’я ЛМР Наталія Літвінська вважає: «Як бачимо, ситуація із травмуванням людей на вулиці є звичною. За цей період минулого року у лікарню швидкої допомоги із вуличними травмами звернулось 17 осіб, цього року – 16.  Люди травмуються з такою ж частотою, як зазвичай травмуються у такий період при звичних погодних умовах. Звернень з обмороженнями немає».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу