На відновлення на Львівщині дитячих оздоровчих таборів скеровано з бюджету 1,1 млн. гривень

14:58 7 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, ремонт і реконструкцію заплановано провести в дев’яти дитячих закладах оздоровлення та відпочинку нашої області.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в вівторок «Щоденному Львову»:

«На 2015 рік із бюджету скеровано 1,1 мільйона гривень на ремонт і реконструкцію двох дитячих таборів у Львівській області. Із цієї суми 900 тисяч гривень витратять на табір «Карпати»  у селі Кам'янка, а решту суми – на виготовлення проектно-кошторисної документації для табору «Трембіта» , що у селищі Славське Сколівського району.

«Львівська ОДА розробила програму з підтримки функціонування діючих, відновлення закритих і будівництва нових дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області на 2014-2020 роки. Упродовж цього періоду потрібно збільшити кількість місць у дитячих закладів оздоровлення з 950 до 2 500 дітей за одну зміну», – пояснив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лаврін.

До 2017-го року в 9-ти дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Львівщини заплановано провести ремонт та реконструкцію для відновлення їх роботи. Зокрема, йдеться також про дитячі табори «Росинка»  у Жовківському районі та «Сокіл»  у Золочівському.

«Дитячі табори – це добрий інфраструктурний і соціальний проект для населених пунктів, – зазначив Володимир Лаврін. – У майбутньому ми розглядаємо можливість функціювання таких таборів упродовж цілого року: це і проведення там різних конференцій чи семінарів, спортивних і масових заходів».

dailylviv.com

До теми

15:25 6 травня 2021 р.

МОЗ повідомило, коли запустять ковідний сертифікат

МОЗ опрацьовує впровадження ковідних сертифікатів – це робоча назва внутрішнього документа, який міститиме дані про вакцинацію, про зроблені негативні ПЛР-тести або одужання від COVID-19. Документ розробляють з урахуванням вимог Digital Green Certificate Єврокомісії та Smart Vaccination Certificate ВООЗ.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу