На Львівщині планують відстежувати роботу медиків за допомогою електронної системи обліку

23:34 23 вересня 2015 р.


Фото: proverki.at.ua

За словами директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдана Чечотки, мережу лікувальних закладів Львівщини можна буде удосконалити.

На Львівщині розглядають можливість запровадження нової електронної системи, завдяки якій можна буде ефективно та швидко промоніторити роботу медичних установ та сімейних лікарів. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головою Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ольгою Богомолець.

Зокрема, ця програма дасть можливість відстежити у будь-який момент навантаженість медичних установ, побачити скільки пацієнтів відвідало лікарні чи поліклініки, скільки осіб перебуває на лікуванні тощо. За словами директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдана Чечотки, завдяки цій програмі можна буде удосконалити мережу лікувальних закладів Львівщини.

«Щодо системи  обліку роботи сімейного лікаря, то вона визначитиме ступінь навантаження фахівця. Це підвищить ефективність роботи сімейного лікаря та дасть можливість розробити нову систему оплати праці даної категорії медичних працівників», – зазначив Богдан Чечотка.

Про це повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації

dailylviv.com

До теми

19:50 24 жовтня 2021 р.

За смерть або інвалідність від протикоронавірусної вакцинації заплатять: якщо доказати впродовж 48 годин

Уряд обіцяє від 300 до 750-кратного розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Але в Україні офіційно не зареєстровано жодного побічного негативного наслідку після щеплень від COVID-19. Лише легкі та помірні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу