На Львівщині розпочалася проща до Богородиці

15:12 13 травня 2018 р.

  • 0
  • 1692


Фото: loda.gov.ua

У селі Руда-Сілецька в Кам’янка-Бузькому районі пролягла Хресну дорога.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в неділю: «Учора, 12 травня, в селі Руда-Сілецька в Кам’янка-Бузькому районі розпочалася молебнем і вервицею третя проща до Пресвятої Богородиці Фатімської. Опісля, відбулась урочиста божественна літургія, яку очолив єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії – владика Михаїл Колтун».

«Згодом відбувся похід з фігурою Фатімської Богородиці до криниці-джерела із освяченням води під пісенний супровід семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Окрім того, усі присутні пройшли Хресну дорогу зі свічками, а в храмі розпочалися нічні чування», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні, 13 травня, у другий день прощі усі присутні відмовили вервицю до Богородиці за мир в Україні. Опісля, о 12:00 розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний екзарх Одеський та адміністратор Кримського екзархату УГКЦ – владика Михаїл Бубній. Також відбувся урочистий похід до каплиці Фатімської Богородиці і Святого Папи Івана Павла ІІ-го», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:55 6 грудня 2018 р.

На об’єднавчому соборі православних українців ухвалюватимуть статут єдиної церкви

Заступник голови адміністрації президента Ростислав Павленко не виключив, що Об'єднавчий собор може тривати від кількох годин до кількох діб, але є сподівання на «оптимістичний сценарій».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 378