На Львівщині не підтвердили підозру щодо «Covid-19»

14:00 13 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

У вісімнадцятирічного юнака, який звернувся до лікарів із скаргою на здоров’я, виявили грип.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Хлопець з 26 лютого до 2 березня перебував із відвідинами в Італії. Після повернення до України відчув симптоми нездужання».

Заступник головного лікаря Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник зазначив: «До лікарів хлопець звернувся 12 березня, скаржився на підвищену температуру тіла до 38 градусів, сухий кашель, слабкість та головний біль. Черговий медперсонал  у відповідних засобах індивідуального захисту його оглянув. Провели швидкий тест на грип, який виявився позитивним. Тому коронавірусу у пацієнта нема».

«Аналізи також скерували до Лабораторного центру, де проведуть лабораторне дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції. Хлопець перебуває на лікуванні в інфекційній лікарні. Окрім того, пацієнтка з коронавірусом, яку лікують у Житомирі, перебувала в Жовківському районі 26-27 лютого. З цього приводу скликано екстрене засідання районної комісії ТЕБ і НС», – поінформували також в облдержадміністрації.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

15:57 29 вересня 2020 р.

Львівщина просить у Києва гроші на COVID-19

Львівська обласна рада звернулася до Національної служби здоров’я України з проханням надати медичним закладам Львівщини додаткових 80 млн грн для лікування хворих на COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу