Львів’яни – четверті на Всеукраїнському чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги

17:15 26 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Кременці на Тернопільщині відбулися Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» та ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі-2018».

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Свою майстерність на чемпіонаті демонстрували 31 команда, серед яких були 18 команд з України й шість іноземних (із Польщі, Литви та Ізраїлю). До участі була запрошена бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

«У програмі проведення змагань були нічні та денні конкурси. Бригади демонстрували практичні навички у наданні допомоги «потерпілому» юнакові під час падіння з висоти шестиповерхової будівлі, а також вибирали тактику надання допомоги пацієнту з гіпертонічним кризом та гострим порушенням мозкового кровообігу, скеровували його у правильно обраний спеціалізований заклад охорони здоров’я, проводили серцево-легеневу реанімацію, забезпечували власну безпеку під час виклику, де є озброєна людина. Завдання передбачали також демонстрацію навиків при проведенні медичного сортування з 20-ма «потерпілими», вміння взаємодіяти між диспетчерами та силовиками», – поінформували в облдержадміністрації.

«За підсумками змагань команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги посіла четверте місце й була нагороджена призом за найкраще виконання одного із конкурсів. В межах чемпіонату відбулась науково-практична конференція, де порушили питання стану служби екстреної медичної допомоги в Україні, проблеми та шляхи вирішення. Також йшлося про історію виникнення конкурсного руху, роль стимуляційного навчання у підготовці висококваліфікованих спеціалістів у медицині до шпитального етапу, організацію системи екстреної медичної допомоги Ізраїлю та інше», – повідомили в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу