Львівським дитячим кардіохірургам подарували повітряний компресор

18:24 10 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Кошти на нове медичне обладнання зібрали у на симфонічному концерті в театрі опери і балету.

«Дитяче кардіохірургічне відділення Львівської обласної клінічної лікарні вперше за свою 20-річну історію отримало допомогу новим медичним обладнанням від мистецького добродійного заходу», – повідомили сьогодні, 10 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Харківський Благодійний фонд «Забота» за кошти, зібрані від симфонічного концерту «Класична Феєрія. Музичний світ дітям», який відбувся у Львівській Опері 20 грудня минулого року, закупив для відділення повітряний компресор, вартістю 45 тисяч гривень. Завідувач дитячим кардіохірургічним відділенням Львівської обласної клінічної лікарні Микола Коник розповів: «Автори ідеї допомогти Львівській дитячій кардіохірургії – вже відомі у Харкові музиканти брати Дворніченки Сергій та Олександр і голова Благодійного фонду «Забота» Олена Єрьоміна. Добрі серця цих чудових людей, нелегка доля дитячої кардіохірургії у Львові і висока музична репутація львів’ян обумовили реалізацію цієї ідеї. Додав усім впевненості успішний досвід проведення таких музичних заходів у Харкові. Долучились до акції, окрім харківських спонсорів, львівські Ротарі Клуби».

Благодійний симфонічний концерт зібрав повний зал поціновувачів класичної музики, серед яких було багато дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, а також членів сімей учасників АТО.  Тепер, коли проект вже завершений, колектив дитячого кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні висловлює глибоку подяку всім музикантам оркестру, диригенту Кирилові Карабицю, солістам Ласло Феньо, Даніелю Австріху, Віктору, Сергію та Олександру Дворніченкам, Євгену Музиканту за їхню віртуозну гру, а також голові Благодійного фонду «Забота» Олені Єрьоміній, Львівській міській раді і всім спонсорам за організацію і підтримку цього добродійного заходу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів