Медики Львівщини передали для бійців АТО 1161066 гривень, – ЛМР

15:12 17 лютого 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб запенив у середу: «За два роки ми зібрали й передали громадським організаціям, які займалися оснащенням мобілізованих бійців, більше одного мільйона гривень».

«Львівські медики зібрали і передали для бійців АТО 1161066 гривень», – повідомили сьогодні, 17 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За минулий рік амбулаторну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я міста надано 320 учасникам АТО, стаціонарну – 60 учасникам, пільгове медикаментозне забезпечення здійснено 27 особам, стоматологічну допомогу – 35 учасникам АТО. Впродовж 2014-2015 років УОЗ і ЗОЗ зібрали і передали для бійців АТО 1 161 066 гривень. Про це вчора на підсумковій прес-конференції повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб. Він також розповів:

«Якщо 2014 року наші зусилля були скеровані на те, щоби допомагати мобілізованим бійцям оснащенням, бронежилетами, касками, то в 2015 році люди почали демобілізовуватися і повертатися до Львова. Частина з цих людей має травми, психологічні проблеми. Ми тримаємо кожну сім’ю учасника АТО і кожну сім’ю загиблого під своїм наглядом, надаємо консультативну і стаціонарну допомогу, якщо в тому є потреба. 

На початку минулого року ГО «Т-helpers», «24 канал» і управління охорони здоров’я спільно створили  навчальний фільм про надання невідкладної допомоги на полі бою. «Т-helpers» – це громадська організація лікарів, яку очолює Наталія Іжицька (працює на базі Лікарні швидкої медичної допомоги). Ці люди їздили на полігон і вчили призваних бійців, які готувалися до відправлення на фронт, навиків надання первинної медичної допомоги.

Ми збирали гроші, вони формували аптечки для кожного бійця. Лікарі фізично не встигали бійців навчати, тому з’явилась ідея зняти фільм про те, як вести себе безпосередньо на полі бою під вогнем, як евакуювати постраждалого з військової техніки на полі бою. Цей фільм переданий в усі військові інституції, є на сторінці управління охорони здоров’я у фейсбуці. 

За два роки ми зібрали й передали громадським організаціям, які займалися оснащенням мобілізованих бійців, більше одного мільйона гривень».

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу