Львівські хірурги стабілізували стан поранених бійців

23:00 7 липня 2018 р.

  • 0
  • 846


Фото: ukrinform.ua

Медикам Львівського військового госпіталю вдалось стабілізувати стан трьох військовослужбовців, які отримали важкі поранення під час вибуху міномета на Рівненському військовому полігоні.

Керівник регіонального медіа-центру міністерства оборони України Олександр Поронюк повідомив кореспонденту агенції Укрінформ: «Хірурги Львівського військового госпіталю стабілізували стан військовиків, котрі отримали важкі поранення від вибуху міномета під час навчань на Рівненському полігоні. Напередодні їх прооперували, усі троє знаходяться при свідомості у стабільно важкому стані»

Медики зазначають, що поранених очікують нові операції і тривала реабілітація. Про це повідомили в суботу, 7 липня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «6 липня на світанку на Рівненському військовому полігоні під час навчань вибухнув міномет «Молот», в результаті чого троє бійців-контрактників загинули, дев'ятеро отримали поранення, із них троє – тяжкі. Цих військовослужбовців вертольотом доставили до Львівського військового госпіталю, хірурги якого врятували вже сотні життів учасників бойових дій на сході України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 21 листопада 2018 р.

8342 людини захворіли 2018 року на кір на Львівщині

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за останній тиждень на кір захворіли 1855 людей – 548 дорослих і 1 307 дітей (на 10% більше, аніж минулого тижня).

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 357

16:32 19 листопада 2018 р.

67% львів’ян уже підписали декларації з лікарями, – ЛМР

За інформацією керівника міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, у Львові декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, уже підписали майже 505 тисяч містян – 67% приписного населення Львова.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 447