Львівська ОДА розірвала угоди щодо будівництва медамбулаторій

11:30 8 листопада 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівська ОДА розірвала угоди з підрядниками, які будують 10 медамбулаторій.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Головна причина – виконавці критично відстають від графіку виконання робіт та працюють безвідповідально. Через те вже наступного року добудують амбулаторії у селах Родатичі в Городоцькому районі, Доброгостів у Дрогобицькому районі, Червоне в Золочівському районі, Волосянка в Сколівському районі, Тухля в Сколівськоому районі й Біличі в Старосамбірськоому районі, селищі Краковець у Яворівськоому районі, селах Волиця в Мостиськоому районі, Вільхівці в Жидачівському районі й Соколівка в Буському районі».

«За рік в області мали збудувати 43 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 31 жовтня – це дата завершення більшості угод з виконавцями робіт», – поінформували також в облдержадміністрації.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод зазначив: «Як тільки я вступив на посаду, відвідав більшість цих об’єктів. Ми дали три тижні випробувального терміну для найпроблемніших підрядників. Своїх обіцянок 10 з них так і не виконали. Проти одного ми навіть виграли суд. Тому іншого виходу, крім розірвання угод, я не бачу. Маємо діяти рішуче. Звичайно, ми ніяк не встигнемо добудувати ці 10 об'єктів до Нового року. Як би ми не старалися. Але хочемо встигнути провести новий тендер та визначити виконавця ще в цьому фінансовому році - щоб субвенція була перехідною з бюджету 2019 року»

«Решта 33 нові медамбулаторії мають бути готові до кінця року. Це принципове питання, каже управлінець. У ЛОДА розуміють, що станеться з приміщеннями, якщо вдарить мороз. Тому 7 листопада з керівництвом РДА та ОТГ Юрій Холод та керівник Управління капітального будівництва Олег Пелих говорили виключно про амбулаторії. Адже будують їх зі співфінансуванням із місцевих бюджетів. На спільну нараду покликали представників Львівгазу та Львівобленерго, бо в більшості вже завершених амбулаторій однакова проблема – підключити світло і газ, а відповідно - увімкнути опалення», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу