Львівська міськрада придбає медичне обладнання

14:15 23 січня 2020 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати Львівської міської ради погодили на пленарному засіданні сесії ЛМР закупівлю медичного обладнання для комунальних некомерційних підприємств і визначили умови та способи забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Про це повідомили в четвер, 23 січня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли, що відповідну ухвалу підтримали 48 депутатів. Її підготовували на пропозицію депутатського корпусу минулого пленарного засідання.

Ухвала передбачає закупівлю обладнання для двох медичних закладів міста. Зокрема,    ЛМР дозволила комунальному некомерційному підприємству «8-а міська клінічна лікарня Львова» та комунальному некомерційному підприємству «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова» здійснити відповідні процедури щодо закупівлі фінансових лізингових послуг для медичного обладнання з дотриманням вимог закону України «Про фінансовий лізинг» і надала комунальному некомерційному підприємству «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» дозвіл на закупівлю комп’ютерного томографа вартістю не більше 25 мільйонів гривень і комунальному некомерційному підприємству «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова» дозвіл на закупівлю агіографічної рентгенівської системи та обладнання для візуалізації судин вартістю не більше 36 мільйонів гривень.

Ухвалою ЛМР визначено термін поставки обладнання – до 31 грудня 2020 року. Відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 19 відсотків річних у гривнях.

Як інформував «ЩЛ», пологовий будинок у Львові отримав інкубатор і монітори.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 21 лютого 2020 р.

Медики організували у Львові толоку

Працівники міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги спільно з комунальниками організували толоку, під час якої прибирали територію довкола лікарні.

Рубрика: Медицина

Останні новини

«Львів» віддав в оренду ще одного бразильця

У «Львові» підписали угоди з бразильцем та українцем

ГУ ДСНС на Львівщині попередило про погіршення погодних умов

Львівський апеляційний суд зобов’язав повернути землю в комунальну власність

На Львівщині затримали завантажений деревиною «КамАЗ»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу