Львівська лікарня отримала нове обладнання

14:10 20 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 20 грудня, у Львівській обласній клінічній дитячій лікарні «Охматдит» презентували нове медичне обладнання для стерилізаційної кімнатияке допоможе підвищити рівень безпеки пацієнтів, збільшити пропускну здатність лікарні та уникнути розповсюдження нових хвороб.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту охорони здоров'я Львывської ОДА Ірина Микичак наголосила: «Насамперед хочу подякувати вам за вашу небайдужість. Завдяки вашому фонду ми маємо добру подію – відкриття стерилізаційної. Це важливо не тільки для лікарні, а й для всієї медицини Львівщини. Вперше у Львівській області надана така суттєва допомога. Адже, коли визначені пріоритети, то правильно розподіляються кошти. Повторюю, насправді це питання безпеки. Відкриття стерилізаційного центру – дуже важливий крок, не потрібно зупинятись на цьому, а розвиватись та вдосконалюватись. Також це є прикладом державно-приватного партнерства. Ліфти, протипожежна сигналізація та такі стерилізаційні центри основа безпечної лікарні та необхідність для того, щоб пацієнт отримував якісну медичну допомогу».

В облдержадміністрації також поінформували: «Грантову допомогу у сумі чотири мільйони 263 тисяч 676 гривень надала німецька благодійна організація «Ein Herz für Kinder». На ці кошти закупили паровий стерилізатор для інструментів, матеріалів, текстилю в медичному закладі, пакувальну машину, систему водопідготовки, меблі з нержавіючої сталі, а також налобний освітлювач для отоларинголога».

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу