Львівщині надали лише одну ампулу зміїної протиотрути (+відео)

13:00 10 липня 2016 р.


Фото: uzhgorod.in

Потреба у протизміїній сироватці на Львівщині – тридцять-сорок ампул.

На Львівщину надійшла сироватка проти зміїних укусів. От тільки партія медикаментів несподівано дрібна – рівно одна ампула на усю область. Це доза для однієї потерпілої людини. Тим часом потреба у протизміїній сироватці на Львівщині – тридцять-сорок ампул.

У лікарні вже й не пригадають, коли отримували протизміїну сироватку. Хоча важкі випадки траплялися не раз і препарат допоміг би суттєво. Оскільки сироватки у наших медиків немає, лікарі можуть лише зняти симптоми. Одну з потерпілих уколами та крапельницями виводили з критичного стану.

Завідувач хірургічного відділення Самбірської центральної районної лікарні Роман Согуйко розповів: «Принцип – чим по швидше цю отруту елімінувати з людини: через нирки, кишечник, промивати, якщо воно там є» 

На Львівщині з отруйних змій поширена гадюка звичайна і зрідка степова. Чіткий зигзагоподібний малюнок – їх головна ознака. Хоча бувають і чорні. Отруйні – навіть щойно народжені.

Почувши рух, змія зможе вчасно втекти. І краще їй не перешкоджати, бо порція антиотрути в області наразі є тільки для однієї людини.

Про це повідомили на сайті «Телеканалу новин «24». Подробиці – в його відеосюжеті:

dailylviv.com

До теми

11:16 27 лютого 2021 р.

Чернівецька область увійде до червоної зони 1 березня: що заборонять

Чернівецька область офіційно увійде до "червоної зони" адаптивного карантину з 1 березня. На її території запроваджуються максимальні обмеження. Чернівецька область запроваджує обмеження до 9 березня

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу