Коронавірус створили штучно, аби винищити людей, - опитування | Новини Львова

Коронавірус створили штучно, аби винищити людей, - опитування

09:23 27 червня 2020 р.

  • 0

66% українців вірять, що коронавірус створили штучно в лабораторії, з них більшість переконані, що вірус поширили спеціально, щоб зменшити кількість людей на землі.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), оприлюднені у п'ятницю. Респондентам запропонували обрати твердження, з яким вони згодні. Твердження стосувалося походження коронавірусу.
У результаті майже 37% обрали варіант - коронавірус "спеціально розроблений і навмисно поширений у світі для зменшення чисельності населення та/чи завдання шкоди окремим країнам". Ще 29% обрали твердження, що коронавірус "штучно зроблений в лабораторії, але його поширення у світі було випадковістю". 18% вважають, що коронавірус з'явився природним шляхом і потім поширився на світ.

У регіональному розрізі співвідношення в цілому зберігається. Дещо вищий відсоток тих, хто вважає, що коронавірус з'явився природним шляхом, у центральних регіонах України - 20%. На Заході, Півдні та Сході таких - 15-16%.

Більше схильні думати, що коронавірус має природне походження в великих містах - понад 23%, менше у селах - 13,4%.

Опитування проводили з 31 травня до 4 червня методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. У ньому взяли участь 2000 респондентів, старших за 18 років.
Статистична похибка не перевищує - 2,2% для показників, близьких до 50%, 2,1% — для показників, близьких до 25%, 1,4% — для показників, близьких до 10%.

Про це повідомило BBC Україна.

Нагадаємо, у світі - новий рекорд добової захворюваності на COVID-19.

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу